Loud vs Beyond Gaming typ i analiza 29.09.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pierwszego dnia przygotowałem jeszcze jedno spotkanie, w którym zmierzą się reprezentanci brazylijskiej ligi CBLOL – Loud z Beyond Gaming, którzy są wicemistrzami ligi PCS, a więc regionu z Tajwanu. Samo spotkanie powinno dać sporo odpowiedzi dotyczących ewentualnych szans obu ekip w starciu z głównymi regionami.

Loud vs Beyond Gaming typ i analiza 29.09.2022r. - czwartek.
Loud vs Beyond Gaming typ i analiza 29.09.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Loud vs Beyond.

Aktualne kursy bukmacherów:

W Brazylii idzie nowe, bo na mistrzostwach nie zobaczymy tych starych wyjadaczy jak TiTan, Grevthar, Aegis czy Jojo, ale za to zobaczymy Croca, który kiedyś miał epizod w LGD Gaming czy też tinownsa, który długo grał w paiN Gaming i ta dwójka była głównymi autorami sukcesu LOUD, choć po fazie grupowej byli dopiero na czwartym miejscu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeszcze ciekawiej sprawy miały się na Tajwanie, bo Beyon po fazie grupowej było dopiero szóstą drużyną choć do play offów przystępowali z drugim najlepszym win streakiem i już tam pokazali, że to nie był przypadek, bo na początku ograli trzecie J Team, potem drugie Deep Cross Gaming by w półfinale ograć same PSG Talon z Hanabim czy kaiwingiem i dopiero w wielkim finale musieli uznać wyższość CTBC Flying Oyster.

Na dobrą sprawę zmierzą się dwie ekipy, które w regionie nie były brane za faworytów, lecz na pewno były gdzieś w szerokim gronie drużyn, które mogły sprawić niespodziankę i ich forma zarówno jednych i drugich przed play offami na pewno dawała spore szanse na to. Jednak mimo wszystko ogranie PSG Talon będzie dużo większym wyczynem, bo przecież drużyna ta zrobiła na MSI 3-7 pokonując m.in G2 Esports, a rok temu w fazie grupowej mistrzostw świata 3-3 prawie wychodząc z grupy, w której było jeszcze RNG, Hanwha czy Fnatic. Beyond powinno być trzecią siłą w grupie, która zagrozi EG i Fnatic i takie ekipy jak Loud powinni pokonywać bez problemu.

SpotkanieTypKursBukmacher
Loud vs Beyond21.57BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Loud vs Beyond Gaming typ i analiza 29.09.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj