LOUD vs Chief Esports Club typ i analiza 02.10.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W nocy z niedzieli na poniedziałek skończymy pierwszą fazę play in i we dwóch grupach mamy naprawdę ciekawą sytuację, ale zdecydowanie ciekawiej jest w grupie A, w której jest naprawdę mnóstwo możliwych wariantów i sprawa wygrania grupy wciąż jest otwarta jedynym pewniakiem jest fakt, że Chiefs żegna się z turniejem.

LOUD vs Chief Esports Club typ i analiza 02.10.2022r. - niedziela.
LOUD vs Chief Esports Club typ i analiza 02.10.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania LOUD vs Chiefs.

Aktualne kursy bukmacherów:

LOUD wczoraj dokonało największej niespodzianki w turnieju i pokonali Fnatic w meczu, który jeśli byłby wygrany przez pomarańczowych to gwarantowałby im awans do głównej drabinki, a tak jeszcze sprawa awansu jest otwarta i choć Brazylijczycy nie mają wielkich szans na wygranie w grupie to prawdopodobnie tym świetnym spotkaniem zagwarantują sobie awans do dalszej fazy eliminacji.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Chiefs Esports Club z kolei zgodnie z przewidywaniami są najsłabszą drużyną w grupie, ale również prawdopodobnie w całym turnieju i zawodnicy z Oceanii po prostu mocno odstają poziomem od reszty zespołów, gdzie notują aż 2.5k złota straty do piętnastej minuty i nie zagrozili na razie żadnym z czterech rywali.

Zawodnicy LOUD udowodnili, że jak raz dostaną przewagę to potrafią z perfekcyjną precyzją ją powiększać i zamykać mapę. Nie spodziewam się po tym spotkaniu jakiejś większej historii patrząc na wczesne fazy gry w wykonaniu Chiefs to będzie raczej egzekucja w powiększaniem przewagi i ostateczne zwycięstwo z różnicą minimum 9 zabójstw po stronie LOUD na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
LOUD vs Chiefs1 (-8.5 zabójstw)1.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LOUD vs Chief Esports Club typ i analiza 02.10.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj