LvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W niedzielę 31 marca o godz. 18:00 przy Reymonta w Krakowie, miejscowa Wisła podejmie Legię Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to można zgarnąć bonus w wysokości 50 PLN.

LvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła - Legia
Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, na się zapisywać. Wystarczy, że do dnia 31 marca do godz. 18:00 dokona zawarcia kuponu, na którym będzie zdarzenie z pojedynku Wisła Kraków z Legią Warszawa.

Jednak na kuponie może znajdować się więcej zdarzeń. Jednak wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. Natomiast kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka kuponu natomiast nie może być mniejsza niż 50 PLN.

LvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła - Legia
Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.
W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Nie można jednak zapominać, że na każdego gracza przysługuje jedna nagroda.

Bonus trafi na konto gracza w LVbet najpóźniej w poniedziałek 1 kwietnia do godziny 17:00. Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj