LvBet tnie ryzyko na spotkanie Wisła – Legia

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W niedzielę 31 marca o godz. 18:00 przy Reymonta w Krakowie, miejscowa Wisła podejmie Legię Warszawa. Z tej okazji bukmacher LvBet przewidział promocję dla swoich graczy, w której to można zgarnąć bonus w wysokości 50 PLN.

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Zwrot za przegrany kupon u bukmachera

Każdy gracz, który ma zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej promocji. Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, na się zapisywać. Wystarczy, że do dnia 31 marca do godz. 18:00 dokona zawarcia kuponu, na którym będzie zdarzenie z pojedynku Wisła Kraków z Legią Warszawa.

Jednak na kuponie może znajdować się więcej zdarzeń. Jednak wszystkie muszą pochodzić z oferty przedmeczowej bukmachera. Natomiast kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.50. Stawka kuponu natomiast nie może być mniejsza niż 50 PLN.

Darmowy bonus – 29PLN za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.
Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna bonus w wysokości 50 PLN. Nie można jednak zapominać, że na każdego gracza przysługuje jedna nagroda.

Bonus trafi na konto gracza w LVbet najpóźniej w poniedziałek 1 kwietnia do godziny 17:00. Otrzymaną gotówkę będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą po kursie nie mniejszym niż 1.75.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Lech Poznań – Wisła Kraków: Typ i analiza – 17 września (piątek)

Po tym, jak mogliśmy się emocjonować w rozgrywkach pucharowych teraz wracamy do spotkań ligowych. Jedno z piątkowych potyczek w...

Typy na dzisiaj