LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów!

Bonusy bukmacherskie

Tylko dziś we wtorek 11 grudnia legalny bukmacher LvBET oferuje swoim graczom specjalny bonus na mecze Ligi Mistrzów UEFA. Zainteresowany?

LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów
LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów

Już na wstępie należy zaznaczyć, że dzisiejsza oferta specjalna to kolejna odsłona kalendarza adwentowego bukmachera LvBET, w którym klienci marki codziennie aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie mogą liczyć na jakąś nową premię.

Codziennie nową, co jest równoznaczne z tym też, że określona promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w danym dniu i nie ma możliwości powrotu do niej w kolejnych dniach trwania akcji świątecznej. 

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Na co możesz liczyć dziś, we wtorek 11 grudnia? Otóż legalny bukmacher LvBET zwiększy Twoją wygraną o 7%, niwelując przynajmniej częściowo podatek od gier i zakładów wzajemnych.

Dzisiejsza promocja dotyczy wyłącznie kuponów na wtorkowe mecze piłkarskiej UEFA Champions League. Co ważne, tylko tych zawartych w aplikacji mobilnej LvBET.

Jutro i w kolejnych dniach aż do końca akcji świątecznej na jakiś rodzaj premii będą mogli liczyć również fani i kibice innych dyscyplin sportowych oraz rozgrywek. 

Jeśli zainteresowała Cię opisywana oferta lub idea kalendarza adwentowego LvBET, to musisz wiedzieć, że promocje te są dedykowane tylko osobom posiadającym konto bukmacherskiej w tej firmie. Jeszcze go nie masz? Żaden problem.

Na jego otworzenie wystarczy poświęcić kilka minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu. W samym procesie rejestracji, który odbywa się online, możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu bonusowego. Hasło to: BETONLINE.

Konto w LvBET założysz na oficjalnej stronie internetowej marki
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

T1 vs Hanwha Life Esports typy i analiza spotkania 22.10.2021r. – piątek.

W piątek zaczynamy spotkania ćwierćfinałowe w mistrzostwach świata w Ligę Legend. Format niezmieniony od lat, a więc gramy w...

Typy na dzisiaj