LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów!

Bonusy bukmacherskie

Tylko dziś we wtorek 11 grudnia legalny bukmacher LvBET oferuje swoim graczom specjalny bonus na mecze Ligi Mistrzów UEFA. Zainteresowany?

LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów
LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów

Już na wstępie należy zaznaczyć, że dzisiejsza oferta specjalna to kolejna odsłona kalendarza adwentowego bukmachera LvBET, w którym klienci marki codziennie aż do Wigilii Bożego Narodzenia włącznie mogą liczyć na jakąś nową premię.

Codziennie nową, co jest równoznaczne z tym też, że określona promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w danym dniu i nie ma możliwości powrotu do niej w kolejnych dniach trwania akcji świątecznej. 

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 140 PLN na – www.STS.pl

Na co możesz liczyć dziś, we wtorek 11 grudnia? Otóż legalny bukmacher LvBET zwiększy Twoją wygraną o 7%, niwelując przynajmniej częściowo podatek od gier i zakładów wzajemnych.

Dzisiejsza promocja dotyczy wyłącznie kuponów na wtorkowe mecze piłkarskiej UEFA Champions League. Co ważne, tylko tych zawartych w aplikacji mobilnej LvBET.

Jutro i w kolejnych dniach aż do końca akcji świątecznej na jakiś rodzaj premii będą mogli liczyć również fani i kibice innych dyscyplin sportowych oraz rozgrywek. 

Jeśli zainteresowała Cię opisywana oferta lub idea kalendarza adwentowego LvBET, to musisz wiedzieć, że promocje te są dedykowane tylko osobom posiadającym konto bukmacherskiej w tej firmie. Jeszcze go nie masz? Żaden problem.

Na jego otworzenie wystarczy poświęcić kilka minut. Nie musisz nawet wychodzić z domu. W samym procesie rejestracji, który odbywa się online, możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu bonusowego. Hasło to: BETONLINE.

Konto w LvBET założysz na oficjalnej stronie internetowej marki
www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LvBET z bonusem na Ligę Mistrzów! Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Vitality vs G2 Esports typ i analiza 25.06.2022r. – sobota.

Oczywiście nie mogłem pominąć takiej okazji i nie napisać analizy do spotkania, w którym naprzeciwko siebie staną Perkz oraz...

Typy na dzisiaj