LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przed nami trzydziesta trzecia seria zmagań LOTTO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%
Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba dokonać zawarcia koponu z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to pobrania i zainstalowanie zajmie Ci dosłownie chwilę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Promocja obowiązuje jedynie w czasie trwania trzydziesty trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy, tj. od 26 do 28 kwietnia. I co ważne, na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tej serii spotkań.

A jest na pewno co typować, ponieważ emocji nie zabraknie. Tym bardziej, że dojdzie do pojedynku pomiędzy Lechią, a Legią.

LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%
Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Bukmacher LVbet dopuszcza we tej akcji zakłady przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale wszystkie kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14% Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nongshim RedForce vs Liiv Sandbox typ i analiza 01.02.2023r. – środa

Również jakiś czas temu wystartowały rozgrywki w koreańskim regionie LCK w grze League of Legends, a więc regionie, który...

Typy na dzisiaj