LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przed nami trzydziesta trzecia seria zmagań LOTTO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%.

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba dokonać zawarcia koponu z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to pobrania i zainstalowanie zajmie Ci dosłownie chwilę.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Promocja obowiązuje jedynie w czasie trwania trzydziesty trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy, tj. od 26 do 28 kwietnia. I co ważne, na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tej serii spotkań.

A jest na pewno co typować, ponieważ emocji nie zabraknie. Tym bardziej, że dojdzie do pojedynku pomiędzy Lechią, a Legią.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Bukmacher LVbet dopuszcza we tej akcji zakłady przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale wszystkie kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia

Czas na pojedynki ćwierćfinałowe podczas turnieju w Monte Carlo. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to starcie, gdzie po przeciwnych...

Typy na dzisiaj