LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14%

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przed nami trzydziesta trzecia seria zmagań LOTTO Ekstraklasy. Z tej okazji bukmacher LvBet przeprowadza promocję dla swoich graczy, w której zwiększa wygrane o 14%.

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Typuj z aplikacji mobilnej i wygrywaj więcej

Promocja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji trzeba dokonać zawarcia koponu z aplikacji mobilnej bukmachera. Jeżeli jej nie posiadasz to pobrania i zainstalowanie zajmie Ci dosłownie chwilę.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Promocja obowiązuje jedynie w czasie trwania trzydziesty trzeciej kolejki LOTTO Ekstraklasy, tj. od 26 do 28 kwietnia. I co ważne, na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z tej serii spotkań.

A jest na pewno co typować, ponieważ emocji nie zabraknie. Tym bardziej, że dojdzie do pojedynku pomiędzy Lechią, a Legią.

Darmowy bonus od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Bukmacher LVbet dopuszcza we tej akcji zakłady przedmeczowe, na żywo, pojedyncze oraz kombi. Stawka za jaki zostanie zawarty kupon jest dowolna, ale wszystkie kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Spełniając powyższe warunki promocji, a do tego jeżeli kupon zostanie rozliczony jako wygrany to bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

LvBet zwiększa wygrane na LOTTO Ekstraklasę o 14% Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj