LvBet zwiększa wygrane o 14% na Serie A

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Interesujesz się spotkaniami we włoskiej Serie A. Jak tak to warto skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher LvBet, który na zmagania dwudziestej piątej kolejki najwyższej fazy rozgrywkowej we włoskiej zwiększa wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrana na włoską Serie A o 14%

LvBet zwiększa wygrana na włoską Serie A o 14%

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że kupon zostanie zawarty z aplikacji mobilnej, a będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze zmagań dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Wybór zakładów mamy dowolny. Ponieważ bukmacher dopuszcza następujące zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony kombi

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty bukmachera na najbliższy weekend, tj. od 22 do 24 lutego na rozgrywki włoskiej Serie A.

Odbierz bonus od STS

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki, za które został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głownego. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu poprzez freebet bądź inne środki bonusowe to automatycznie nasz kupon jest wykreślony z promocji.

Należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu ze strony interntowej bukmacher bądź mobilnej, to dany kupon jest wykreślony z promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a także jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia

Jedno z piątkowych spotkań ćwierćfinałowych podczas turnieju w Cagliari będzie to mecz, gdzie po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią...

Typy na dzisiaj