LvBet zwiększa wygrane o 14% na Serie A

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Interesujesz się spotkaniami we włoskiej Serie A. Jak tak to warto skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher LvBet, który na zmagania dwudziestej piątej kolejki najwyższej fazy rozgrywkowej we włoskiej zwiększa wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrana na włoską Serie A o 14%

LvBet zwiększa wygrana na włoską Serie A o 14%

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że kupon zostanie zawarty z aplikacji mobilnej, a będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze zmagań dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Wybór zakładów mamy dowolny. Ponieważ bukmacher dopuszcza następujące zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony kombi

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty bukmachera na najbliższy weekend, tj. od 22 do 24 lutego na rozgrywki włoskiej Serie A.

Odbierz bonus od STS

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki, za które został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głownego. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu poprzez freebet bądź inne środki bonusowe to automatycznie nasz kupon jest wykreślony z promocji.

Należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu ze strony interntowej bukmacher bądź mobilnej, to dany kupon jest wykreślony z promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a także jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

LvBet zwiększa wygrane o 14% na Serie A Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj