Interesujesz się spotkaniami we włoskiej Serie A. Jak tak to warto skorzystać z promocji jaką oferuje bukmacher LvBet, który na zmagania dwudziestej piątej kolejki najwyższej fazy rozgrywkowej we włoskiej zwiększa wygrane o 14%.

LvBet zwiększa wygrana na włoską Serie A o 14%

LvBet zwiększa wygrana na włoską Serie A o 14%

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednego depozytu.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie musimy nigdzie zgłaszać swojego udziału. Wystarczy, że kupon zostanie zawarty z aplikacji mobilnej, a będą na nim znajdować się jedynie zdarzenia ze zmagań dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Wybór zakładów mamy dowolny. Ponieważ bukmacher dopuszcza następujące zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony kombi

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty bukmachera na najbliższy weekend, tj. od 22 do 24 lutego na rozgrywki włoskiej Serie A.

Odbierz bonus od STS

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak środki, za które został zawarty kupon muszą pochodzić z konta głownego. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu poprzez freebet bądź inne środki bonusowe to automatycznie nasz kupon jest wykreślony z promocji.

Należy pamiętać, że kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jeżeli dokonamy zawarcia kuponu ze strony interntowej bukmacher bądź mobilnej, to dany kupon jest wykreślony z promocji.

Jeżeli spełniamy powyższe warunki promocji, a także jeżeli nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany bukmacher automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów