Jedno z wtorkowych pojedynków w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów będzie to rywalizacja na obiekcie Bloomfield Stadium, gdzie to swoje spotkanie rozegrają drużyny Maccabi Tel Aviv i Red Bulla Salzburg. Faworytami tego meczu są niewątpliwie przyjezdni i to właśnie oni nie powinni mieć zbyt większych problemów z wygraną.

Typ dnia: Maccabi – Salzburg

Typ dnia: Maccabi – Salzburg

Warto jest zaszczyć, że na tym etapie rozgrywek zmieniają się zasady. Bowiem drużyny rozegrają rewanżowe spotkanie, a tego nie było przecież we wcześniejszym etapie.

Owszem Maccabi jest na bardzo słabe pozycji przed pierwszym meczem. Wynika to z tego, że u aż czternastu piłkarzy tej drużyny wykryto Korona Wirusa. I tym samym tych piłkarzy zabraknie podczas tej rywalizacji.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Jednocześnie doprowadza do to tego, że część piłkarzy będzie pochodziło z rezerw, ale i drugiego zespołu. To wszystko powinno przełożyć się na jakość, styl gry Maccabi. Trudno jest uwierzyć, żeby zagrali na dobry poziomie.

Śmiem twierdzić, ze gospodarze będą tutaj nastawieni na defensywę już od pierwszej minuty. Mało tego z pewnością będą bronili się większością zawodników niż atakowali.

Piłkarze Mistrzów Austrii na pewno ten problem gospodarzy będą chcieli wykorzystać i tym samym wypracować sobie zaliczkę przed meczem rewanżowym. Możliwości ku temu na pewno posiadają i to spore, ponieważ ekipa RB co sezon walczy o najwyższe sukcesy w lidze. Występuje również regularnie na arenie międzynarodowej.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dodać do tego trzeba również fakt doświadczenia i możliwości. Pod tymi aspektami również lepiej wszystko wygląda po stronie gości. A nie można zapominać, ż zespół Red Bulla podczas tego starcia przystąpi w najmocniejszym składzie.

Pomimo, ze jest to w dodatku początku sezonu dyspozycja Red Bulla jest dobra. Podopieczni Marscha wygrali woje pewnie dwa spotkania ligowe. Warto jest podkreślić, że zespół Salzburga nastawiony jest przede wszystkim na ofensywę. W ataku czują się bardzo dobrze, wolą atakować bramkę niż się bronic. I można być pewnym, że od pierwszej minuty Mistrz Austrii będzie chciał tutaj zdominować rywala.

Reasumując, patrząc na to jakie problemy ma ekipa Maccabi przed tym meczem to śmiało można powiedzieć, że przyjezdni powinni spokojnie zanotować wygraną i mieć zaliczkę przed starciem rewanżowym.

MeczTypKursBukmacher
Maccabi – SalzburgSalzburg – 11.8STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów