Macko Esports vs Schalke 04 typ i analiza 31.08.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Bardzo ciekawe dwa pierwsze dni fazy grupowej za nami, a to tylko zwiastun tego co przed nami, bo wchodzimy w fazę, w której każde zwycięstwo może dać awans lub utrzymać w walce o niego zaś każda kolejna porażka będzie bardzo kosztowna i tak będzie szczególnie w tym wypadku, gdzie jedna z ekip skończy pierwszą cześć turnieju z 0-3.

Macko Esports vs Schalke 04 typ i analiza 31.08.2022r. - środa.
Macko Esports vs Schalke 04 typ i analiza 31.08.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Macko vs Schalke.

Aktualne kursy bukmacherów:

Macko we wtorek przegrało drugą grę z rzędu i styl, w którym to zrobili był nawet dużo gorszy niż w pierwszym spotkaniu przeciwko Dusty, bo właściwie mapa była zakończona już w okolicach dziesiątej minuty, a potem już była powolna agonia, w której Macko jednak znalazło kilka fajnych walk nawet w deficycie powyżej ośmiu tysięcy złota.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Schalke 04 z kolei próbuje budować coś z niczego, bo znaleźli się w kuriozalnej sytuacji, gdzie gracz górnej alejki gra w lesie zaś rezerwowy wspomagający próbuje swoich sił na górnej alei i choć we wtorek mieli fajne założenia draftowe to jednak widać spore braki w umiejętnościach w końcu Ci zawodnicy na co dzień grają na kompletnie innych liniach.

Cho obie ekipy w dalszej części nie mają większych szans na walkę o awans do Play offów EU Masters to jednak mimo wszystko ich bezpośrednie starcia będą naprawdę interesujące i wyczuwam w nich bardzo dużo walki od pierwszych minut, gdzie obie ekipy będą chciały uderzyć w słabości przeciwników i duże problemy z ewentualnym wykończeniem mapy w przewadze w złocie. Myślę, że te spotkanie potrwa grubo ponad 30 minut i na 80% zobaczymy w nim minimum 31 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Macko vs Schalkeover 30.5 zabójstw1.95BetCris

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Macko Esports vs Schalke 04 typ i analiza 31.08.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj