MAD Lions vs Excel Esports typ i analiza 19.08.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W nowym formacie LEC dostajemy jeszcze jeden mini split nazwany wielkim finałem, w którym zmierzy się szesć najlepszych ekip z tegorocznego sezonu, z czego dwa zaczną od dołu w brazylijskiej drabince, a na start dostaniemy pojedynek MAD Lions z Excel Esports, a więc punktowo drugiej oraz czwartej ekipy tego sezonu.

MAD Lions vs Excel Esports typ i analiza 19.08.2023r. - sobota.
MAD Lions vs Excel Esports typ i analiza 19.08.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania MAD vs EE.

Aktualne kursy bukmacherów:

Mad Lions to wicemistrzowie zimowego splitu i zwycięzcy wiosennej edycji LEC, ale latem poszło im bardzo słabo, bo ostatecznie zajęli siódme miejsce i osobiście kompletnie w nich nie wierzę, bo z początku roku w Play Offach trafiali na dobrą dla siebie metę, a i żerowali na słabościach swoich oponentów, których było naprawdę sporo.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei Excel Esports zakończyło sezon w punktowanej czwórce z 160 oczkami gdzie po pierwszych dwóch splitach posiadali ich zaledwie… 10 po 5 za ostatnie miejsce zimą oraz wiosną, ale ściągnięcie Peacha do lasu, Abbedagge na środkową alejkę oraz Limita na wspomagającego kompletnie odmieniło tę ekipę.

Wcale się nie dziwę, że G2 wolało zmierzyć się z ekipą, która w roku zdobyła więcej punktów niż Excel, a chodzi dokładnie o BDS niż właśnie z finalistami letniego sezonu i chociaż MAD Lions w sezonie zdobyło aż 105 punktów więcej (czyli tyle ile zdobyło najgorsze Astralis) to jednak latem Excel właściwie miało problem tylko z G2 Esports w dłuższych seriach i według mnie nawet doświadczenie MAD nie będzie miało tu żadnego znaczenia, bo zawodnicy Excel Esports również są już weteranami ligi i to oni awansują dalej spychając MAD do dolnej części tabeli.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD Lions vs Excel Esports21.50Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MAD Lions vs Excel Esports typ i analiza 19.08.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj