MAD Lions vs Fnatic typ i analiza 04.09.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W Europie sprawa wyjazdu na mistrzostwa świata rozstrzygnęła się w piątek i nasz region będą reprezentować G2 Esports, Rogue, MAD Lions i Fnatic, lecz pozostaje jeszcze wyłonienie zwycięzcy letniego splitu i właśnie wyżej wymieniona czwórka została w boju o ten tytuł jak i lepsze rozstawienie w turnieju mistrzowskim.

MAD Lions vs Fnatic typ i analiza 04.09.2022r. - niedziela.
MAD Lions vs Fnatic typ i analiza 04.09.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania MAD vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

MAD Lions Play offy rozpoczęli od porażki z Rogue 2-3, ale sama seria była naprawdę emocjonująca choć poziomem odbiegała na pewno od tych pojedynków z Korei i Chin i europejskie formacje mają miesiąc czasu na poprawę swojej gry by rywalizować z najlepszymi, a końcówka sezonu może dobrze się do tego przysłużyć.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

O Fnatic można powiedzieć, że od stanu 0-2 przeciwko Excel Esports są w takim treningu i powoli wyrastają na jednych z faworytów do wygrania całego splitu, a w piątek przeciwko Misfits Gaming, gdzie stawką był awans do Mistrzostw świata zagrali prawie perfekcyjne zawody i nawet drugą problematyczną mapę udało się odratować.

W letnim splicie G2 Esports szło dolną drabinką i rozjeżdżali wszystkich swoich rywali i latem widać, że Fnatic nabiera takiej pewności siebie i rozpędu odprawiając kolejnych rywali, a MAD miało jedną serię, w której kilkukrotnie wypuszczali przewagę co wcale nie buduje pewności w swoich poczynaniach. Choć racjonalnym jest stawianie MAD w roli faworyta to według mnie na chwilę obecną Fnatic znajduje się w lepszej formie i mają dużo więcej pewności siebie i to oni zagrają w półfinale rozgrywek na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD vs Fnatic22.16STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MAD Lions vs Fnatic typ i analiza 04.09.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj