MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 01.07.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek dojdzie do pojedynku drużyn, które na przestrzeni ostatnich lat zdominowały rozgrywki w LEC i niepodzielnie wygrywają je od 2018 roku kiedy to ostatni raz wygrało Fnatic. Do tego obie drużyny są w naprawdę dobrej formie, więc czeka nas kawał dobrej Ligi Legend.

MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 01.07.2022r. - piątek.
MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 01.07.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania MAD vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

MAD Lions na chwilę obecną notuje 3-2 choć w spotkaniu z Rogue mieli naprawdę spory niefart i dosłownie milisekundy dzieliły ich od tego by obecnie być współliderem m.in z G2 Esport i grają naprawdę nieźle choć ostatnio mieli gorszą mapę, gdzie Excel zestompowało ich w zaledwie 21:08 minut.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 z kolei po niespodziewanej porażce na Team BDS już w spotkaniu na Vitality byli sobą i złożyli kompozycję, którą oni mogą poprawnie wykonać w Europie i oczywiście zagrali ultra ofensywnie, gdzie w niespełna 32 minutowej grze padło aż 39 zabójstw z czego 27 było w wykonaniu zespołu Jankosa.

Patrząc na formę G2 i ostatni występ MAD mam pewne wątpliwości dotyczące wczesnej fazy gry i tego, czy MAD uda im się ją przetrwać w miarę komfortowo. Mistrzowie wiosny wyglądają tak jak 2 lata temu, gdzie draftowali co chcieli, a na mapie bawili się w najlepsze i rywale wyglądali o klasę gorzej. Do tego G2 zawsze na te lepsze ekipy podchodzą do sprawy trochę poważniej dlatego też dziś na 80% dopiszą sobie kolejny punkt w lidze.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD vs G221.55STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 01.07.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nantes vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 29.03.2023r. – środa.

W środę rozpoczynamy rundę rewanżową 1/8 finałów Ligi Mistrzów i dziś oraz jutro poznamy kolejne cztery drużyny, które zagrają...

Typy na dzisiaj