MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 12.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pierwszego dnia zdecydowanie najciekawszym spotkaniem będzie pojedynek MAD z G2, który może mieć wielkie znaczenie w ostatecznym rozrachunku walki nawet o wygraną fazy grupowej, która daje duży handicap w walce o wygranie splitu i oczywiście wyjeździe na Mistrzostwa świata co jest celem każdego zawodnika.

MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 12.08.2022r. - piątek.
MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 12.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania MAD vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

MAD Lions jest obecnie liderem choć jeszcze tydzień temu dużo komfortowej prowadzili, ale nawet mimo 0-2 udało im się utrzymać pierwszą pozycję i mając do końca prócz spotkania z G2 Astralis i SK Gaming są naturalnymi faworytami do zakończenia fazy grupowej w top, choć na pewno muszą poprawić grę, bo na patchu 12.14 bardzo gładko przegrali dwie gry.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports chyba zażegnało wszystkie problemy, które mieli w środkowej fazie splitu i w ostatnich trzech tygodniach zanotowali 5-1 i widać, że szczególnie patch 12.14 bardzo im leży, bo w zeszłym tygodniu przejechali się po naprawdę ciężkich rywalach jakimi są Excel Esports oraz Fnatic.

Trochę jestem zdziwiony obecnymi kursami. Owszem MAD jest obecnie liderem LEC, owszem w pierwszym spotkaniu wygrali z G2 mając już w piętnastej minucie ponad 3k złota przewagi, choć sama gra przeciągnęła się do prawie 43 minut to jednak nawet na chwilę nie stracili prowadzenia, ale wszystko było to dość dawno temu i widać, że obecna meta w League of Legends bardziej odpowiada zawodnikom G2 Esports, więc ja w tym spotkaniu daje 70% szans na ich wygraną.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD vs G222.08LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MAD Lions vs G2 Esports typ i analiza 12.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj