MAD Lions vs Gen.G typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Można napisać, że Grupa D w młodzieżowym slangu ostro poddymiła pierwszego dnia i według mnie padły tam dwie niespodzianki choć czy jakieś wielkie? Od początku turnieju było wiadome, że to będzie zdecydowanie najbardziej równa grupa.

MAD Lions vs Gen.G typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek

Analiza i typ do spotkania MAD vs Gen.G

Aktualne kursy bukmacherów:

W drugim dniu dojdzie do Koreańsko – Europejskiego pojedynku i po pierwszych starciach nie sposób nie widzieć faworyta w drużynie z Korei, która dała pokaz genialnej Ligi Legend pierwszego dnia kompletnie neutralizując LNG i niszcząc ich w 24 minuty.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Muszę przyznać się do błędu, bo nazwałem Gen.G ekipą nieświeżą, a w poniedziałek pokazali bardzo świeże podejście do tej gry i Koreańskie drafty dały łupnia Chinom pierwszego dnia, co według mnie jest wielką sensacją. Jednak trzeba oddać, że LNG mechanicznie zagrało okropnie słabo oddając jakieś dziwne solowe zabójstwa, a jak tak się gra to Korea karci to niemiłosiernie.

Z drugiej strony barykady jest MAD, które po porażce z TL stoi w ciężkiej sytuacji, ale uczciwie trzeba przyznać, że zagrali słabiutko. Kompletnie bez pomysłu, a ich próby wymuszenia walk drużynowych wyglądały tak niezdarnie, że można śmiało nazwać ich najsłabszą mapą w 2021 roku. Ogólnie nie mieli problemu z rozczytaniem mety, ale z egzekucją już tak i tak sobie myślę, że w obecnej mecie ciężko grać ze stratą w złocie, a MAD jest znane z wielkich comebacków. Jeden dzień to żaden czas na poprawę swoich błędów i jeśli Gen.G znów osiągnie przewagę w early game to bez problemu skarci europejczyków. Według mnie szanse na wygraną tu wynoszą 80-20 na korzyść Korei i to naprawdę duże value.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD – Gen.G21.92Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

MAD Lions vs Gen.G typ i analiza spotkania 12.10.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

San Antonio Spurs vs Los Angeles Lakers typ i analiza 27.10.2021r. – środa.

NBA się nie zatrzymuje i dzisiejszej nocy czeka nas kolejne pięć pojedynków, a niewątpliwie jednym z ciekawszych spotkań będzie...

Typy na dzisiaj