MAD Lions vs T1 typ i analiza 10.05.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę do gry na MSI wkroczą mistrzowie wiosennego splitu z LEC – MAD Lions, ale niestety los nie był łaskawy, bo już na starcie zmierzą się z koreańską formacją T1, która obok JD Gaming jest typowana do wielkiego finału, a wielu ekspertów uważa, że T1 po prostu wygra cały turniej.

MAD Lions vs T1 typ i analiza 10.05.2023r. - środa.
MAD Lions vs T1 typ i analiza 10.05.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania MAD vs T1.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jak widać oddsmakerzy nie dają najmniejszych szans 'gospodarzom’ tego spotkania, bo przecież MSI rozgrywane jest w Europie, a dokładniej w Wielkiej Brytanii i ja niestety podzielam te zdanie, bo MAD to najbardziej przypadkowi mistrzowie LEC ostatnich lat i żerowali głównie na słabościach rywala i chwała im za to jednak na taki turniej to zdecydowanie za mało.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jak wiadomo zespoły pokroju T1 tych słabości praktycznie nie mają, a ich gra makro na mapie sprawia, że ewentualne straty ze wczesnej fazy gry stają się po prostu niemożliwe do odrobienia i choć owszem czasem popełnią jakiś głupi błąd to w tym zestawieniu nawet jeden błąd na mapę będzie za mało by nawiązać walkę.

Wydaje mi się, że ze wszystkich czterech spotkań będzie to zdecydowanie najkrótsza seria, która zamknie się w niecałych 80 minutach łącznie w trzech mapach. MAD Lions wracało do gry po błędach rywali, ale wczesne fazy spotkań mieli po prostu słabe, a T1 początki map ma wręcz doskonałe i myślę, że do 15 minuty będą mieli po około 5000 złota przewagi, a jest to na tyle dużo, że do takich map już się nie wraca i Koreańczycy bez problemu wygrają 3:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD Lions vs T10:31.82STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MAD Lions vs T1 typ i analiza 10.05.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj