MAD Lions vs Vitality typ i analiza 17.06.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę ruszą również europejskie rozgrywki w lidze LEC i oczywiście dziesięć organizacji powalczy o zwycięstwo i prym w Europie, ale również równolegle rozpoczniemy walkę o wyjazd na Mistrzostwa Świata, a więc najważniejszą imprezę w sezonie, a już na starcie dostajemy prawdziwy hit w którym zmierzą się ekipy Vitality i MAD Lions.

MAD Lions vs Vitality typ i analiza 17.06.2023r. - sobota.
MAD Lions vs Vitality typ i analiza 17.06.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania MAD vs Vitality.

Aktualne kursy bukmacherów:

MAD Lions to oczywiście mistrzowie wiosennego splitu i choć było to sporą sensacją to jednak ten niezmieniony na lato roster jest naprawdę doświadczony i w tych późniejszych fazach sezonu, a szczególnie w seriach best of five są niesamowicie groźni i na pewno będą to jedni z kandydatów do powalczenia o najwyższe cele.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Podobnie mówi się o Vitality i to już od dwóch lat i ta organizacja, która zrzesza w sobie istny gwiazdozbiór miała zaledwie przebłyski dobrej gry, ale w marcu do składu został ściągnięty Upset i z tym świetnym niemieckim strzelcem mieli aż trzy miesiące na spokojniejszy trening i wdrożenie go do składu, a więc pozostaje pytanie jak nie teraz to kiedy?

MAD Lions zaliczyło fatalny początek zimowego splitu i jeszcze gorszy wiosennego, który potem udało im się wygrać, ale jednak bardzo długo się rozkręcali. Z kolei Vitality zawsze z początku splitów wyglądało dużo lepiej niż w końcówkach, a teraz z Upsetem w składzie wyglądają na drużynę kompletną i wydaje mi się jak mają zrobić jakiś wynik w Europie i na świecie to powinno być teraz, a powinni zacząć od zwycięstwa.

SpotkanieTypKursBukmacher
MAD vs Vitality21.94STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MAD Lions vs Vitality typ i analiza 17.06.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj