Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Ze środy na czwartek czeka nas naprawdę gorąca noc w NBA i dziś najprawdopodobniej pojawi się kilka typów, a zaczynamy 'na sportowo’, bo od pojedynku, który właśnie pod tym względem wygląda na zdecydowanie najlepszy tej nocy.

Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. - czwartek.
Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Grizzlies vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niesamowicie ciekawie zapowiada się pojedynek obecnie drugiej siły na zachodzie z ósmą ze wschodu i niech nie zmylą was te pozycje i wyżej wymienione kursy, bo całkowicie się z nimi zgadzam szczególnie, że gospodarze dzisiaj zagrają bez swojej największej gwiazdy Ja Moranta, co będzie zapewne zbyt dużym osłabieniem dla miejscowych.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczególnie, że dziś najprawdopodobniej zobaczymy na parkiecie razem trio Durant-Irving-Dragić i jest to na pewno imponujące zestawienie obwodowych, a przecież wciąż jeszcze niegotowy do gry jest kolejny wielki gwiazdor Simmons i świetni zadaniowcy Harris oraz Curry do tego pod koszem wciąż brakuje Aldridge.

Siła rażenia Nets jak wszyscy będą zdrowi będzie ogromna, ale już teraz w halach, gdzie może zagrać Irving jest naprawdę duża, bo Kyrie jest świeży i wszedł na naprawdę wysoką formę już teraz. Gospodarze słyną z solidnej gry i widowiskowych poczynań ofensywnych Moranta, a bez niego ta solidność to będzie zdecydowanie za mało dlatego też dziś przegrają przynajmniej siedmioma punktami na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grizzlies vs Nets2 (-6.5)2.55Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj