Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Ze środy na czwartek czeka nas naprawdę gorąca noc w NBA i dziś najprawdopodobniej pojawi się kilka typów, a zaczynamy 'na sportowo’, bo od pojedynku, który właśnie pod tym względem wygląda na zdecydowanie najlepszy tej nocy.

Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Grizzlies vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niesamowicie ciekawie zapowiada się pojedynek obecnie drugiej siły na zachodzie z ósmą ze wschodu i niech nie zmylą was te pozycje i wyżej wymienione kursy, bo całkowicie się z nimi zgadzam szczególnie, że gospodarze dzisiaj zagrają bez swojej największej gwiazdy Ja Moranta, co będzie zapewne zbyt dużym osłabieniem dla miejscowych.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Szczególnie, że dziś najprawdopodobniej zobaczymy na parkiecie razem trio Durant-Irving-Dragić i jest to na pewno imponujące zestawienie obwodowych, a przecież wciąż jeszcze niegotowy do gry jest kolejny wielki gwiazdor Simmons i świetni zadaniowcy Harris oraz Curry do tego pod koszem wciąż brakuje Aldridge.

Siła rażenia Nets jak wszyscy będą zdrowi będzie ogromna, ale już teraz w halach, gdzie może zagrać Irving jest naprawdę duża, bo Kyrie jest świeży i wszedł na naprawdę wysoką formę już teraz. Gospodarze słyną z solidnej gry i widowiskowych poczynań ofensywnych Moranta, a bez niego ta solidność to będzie zdecydowanie za mało dlatego też dziś przegrają przynajmniej siedmioma punktami na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grizzlies vs Nets2 (-6.5)2.55Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Memphis Grizzlies vs Brooklyn Nets typ i analiza 24.03.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj