Memphis Grizzlies vs Dallas Mavericks typ i analiza 9.12.2021r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejnym spotkaniem na dzisiejszą noc będzie pojedynek z zachodu i w hali FedExForum zmierzą się ze sobą miejscowi Grizzlies oraz przyjezdni Mavericks, a same spotkanie zapowiada się bardzo wyrównanie z okazją do bardzo szybkiego rewanżu o czym w analizie niżej.

Memphis Grizzlies vs Dallas Mavericks typ i analiza 9.12.2021r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Grizzlies vs Mavericks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Podobnie jak w pierwszej analizie również w drugim spotkaniu obie ekipy mierzyły się ze sobą stosunkowo niedawno, bo zaledwie 4 dni temu tylko, że tamte spotkanie rozegrane zostało w American Airlines Center i lepsi okazali się goście z Memphis wygrywając je 97:90

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Same spotkanie nie stało na zbyt wysokim poziomie o czym dobitnie świadczy wynik i oczywiście duży wpływ na to miały absencje Doncicia jak i Porzingisa, a samo Dallas bez swoich liderów zagrało na żenującym poziomie skuteczności rzutowej, która wynosiła zaledwie 33.7% z gry.

Oczywiście z dwójką liderów w składzie ich szanse będą dużo większe, ale to raczej Grizzlies będą narzucać warunki gry, a oni nie lubią forsować tempa i choć ostatnio pobili rekord ligi pod względem wysokości wygranej 152:79 to sam fakt, że takie spotkanie zdarza się raz na 33 lata, a i świadomość, że zamknęli rywali w 80 punktach podpowiada mi, że dzisiaj powinno być mocno underowo i na poniżej 213.5 pkt i daję na ten typ 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grizzlies vs MavericksUnder 213.52.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Memphis Grizzlies vs Dallas Mavericks typ i analiza 9.12.2021r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj