Memphis Grizzlies vs Golden State Warriors typ i analiza 12.05.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dzisiejszej nocy możemy poznać pierwszego finalistę konferencji zachodniej w NBA, a zdarzy się tak jeśli Golden State Warriors wygra w hali FedExForum w Memphis. Oczywiście porażka miejscowych Grizzlies z automatu kończy ich przygodę w sezonie 2021/2022.

Memphis Grizzlies vs Golden State Warriors typ i analiza 12.05.2022r. - czwartek.
Memphis Grizzlies vs Golden State Warriors typ i analiza 12.05.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Grizzlies vs GSW.

Aktualne kursy bukmacherów:

Nie jest to łatwa seria dla zespołu z Memphis, w której już przegrywają 1:3 i mają zaledwie iluzoryczne szanse na awans do finału w dodatku ich najlepszy zawodników Ja Morant przedwcześnie zakończył sezon przez kontuzję kolana i dzisiaj znów nie zagra podobnie jak to było w czwartym spotkaniu rywalizacji.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Golden State Warriors nie gra jakiejś wybitnej serii i jeśli nie poprawią się to wątpię by mieli wielkie szanse przeciwko Phoenix Suns lub nawet Dallas Mavericks. Właściwie z czterech spotkań zagrali jedno wybitne, a reszta była szarpana i brzydka i w ostatnim meczu Grizzlies mogli, a nawet powinni wygrać przeciwko fatalnie pudłującym zawodnikom GSW.

Jednak Splash Brothers to taka tykająca bomba, która może uaktywnić się w każdej chwili i już raczej wyniku 4-21 zza łuku w wykonaniu Currego i Thompsona nie zobaczymy tak słabego performance w ich wykonaniu. GSW nawet jak zagrało fatalnie to i tak ograło Memphis. Wydaje mi się, że gorzej zagrać już nie mogą i dzisiaj skończą serię wygrywając minimum pięcioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grizzlies vs GSW2 (-4.5 pkt)2.11Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Memphis Grizzlies vs Golden State Warriors typ i analiza 12.05.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj