Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers typ i analiza 20.04.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na tę noc zaplanowałem jeszcze jedno zdarzenie i tym razem w końcu przeniesiemy się na zachodnie wybrzeże, a dokładniej do Memphis, gdzie w FedExForum zostanie rozegrane drugie spotkanie pomiędzy miejscowymi Grizzlies i legendarną drużyną Los Angeles Lakers, która dość niespodziewanie prowadzi w serii.

Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers typ i analiza 20.04.2023r. - czwartek.
Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers typ i analiza 20.04.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Grizzlies vs Lakers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Klub z Memphis to drugi seed z konferencji zachodniej, ale mało kto upatrywał w nich potencjalnych finalistów i jak widać już pierwszy mecz dość mocno zweryfikował ich miejsce, a do tego jeszcze uraz złapał ich lider Ja Morant, którego występ w drugim meczu stoi pod sporym znakiem zapytania.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Lakers w pierwszym spotkaniu pokazali, że fizycznie będą dominować w tej serii i jeśli przełoży się to na nawet około 50% skuteczność z gry bez większego problemu będa wygrywać te spotkania i nawet gdy liderzy nie zagrali jakiś wielkich spotkań, bo James i Davis łącznie rzucili tylko 43 punkty, ale dołożyli 23 zbiórki i 8 asyst i najważniejsze potrafili zaufać młodym Reavesowi i Hachimurze.

W pierwszym spotkaniu lider Grizzlies przed kontuzją spędził na parkiecie 30 minut i gdy doznał urazu Memphis te spotkanie i tak przegrywało co zwiastuje spore kłopoty dla nich w tej serii, bo póki LBJ i Davis są zdrowi, a są Lakers będzie dominowało ich na tablicach i nawet jak zejdą i do głosu dojdzie Jackson Jr. z Grizzlies to i tak wciąż będzie za mało by postawić się, a bez Moranta może okazać się to wręcz niemożliwe i wszystko wskazuje na to, że Lakers do miasta Aniołów wróci z przewagą 2-0.

SpotkanieTypKursBukmacher
Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers21.95STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Memphis Grizzlies vs Los Angeles Lakers typ i analiza 20.04.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj