Memphis Grizzlies vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Rozpoczynamy to co fani NBA lubią najbardziej, a więc zaczynamy Play Offy! W tym roku już od pierwszej rundy większość spotkań zapowiada się bardzo ciekawie i tak samo sądzę o tej rywalizacji do czterech wygranych, gdzie Minnesota startująca z odległym siódmym seedem wcale nie jest bez szans.

Memphis Grizzlies vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 16.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Grizzlies vs Timberwolves.

Aktualne kursy bukmacherów:

Gospodarze to oczywiście druga ekipa z zachodu w sezonie zasadniczym NBA, ale zachód to było Suns i długo długo nic. Mało tego ekipy 5-7 na pewno najbardziej cieszyliby się z trafienia na Grizzlies choć Morant gra genialny sezon to mimo wszystko Miśkom brakuje trochę głębi składu, lecz trzeba oddać że są naprawdę wyrównaną ekipą.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Minnesota z kolei potrafi zagrać genialnie, ale potrafi również grać bardzo słabo. Jednak z pozytywnych wiadomości gra genialnie tylko jak jest w pełnym składzie i właśnie tak przystępują do tegorocznych Play Offów co może zwiastować nawet dużą niespodziankę już w pierwszej rundzie.

W obecnym sezonie obie ekipy zagrały ze sobą czterokrotnie i jest idealny remis 2:2, gdzie zawsze wygrywał gospodarz. Sugerując się tym Memphis powinno wygrać serię 4:3. Jednak patrząc po tym jak pewnie swoje spotkania wygrywali to tu zdecydowanie przeważała Minnesota, która w Memphis raz nawet doprowadziła do dogrywki, a u siebie wygrywali bardzo pewnie. Dziś przy takich kursach bez zawahania stawiam, że obronią handicap punktowy +6.5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Grizzlies vs Timberwolves2 (+6.5)1.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Memphis Grizzlies vs Minnesota Timberwolves typ i analiza 16.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj