Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 26.05.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dosłownie kilka dni dzieli nas od poznania finałowej pary w NBA i rywalizacja szczególnie na wschodzie zrobiła się naprawdę pikantna, bo po czterech spotkaniach stan rywalizacji to 2-2, a więc dzisiejszej nocy jedna lub druga ekipa stanie przed punktem meczowym.

Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 26.05.2022r. - czwartek.
Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 26.05.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Heat vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Patrząc na gigantyczny wysiłek Heat w tej serii będzie mi aż szkoda jakby mieli przegrać tę rywalizację. Ostatnio do gry wrócił nawet Lowry choć widać, że gra z kontuzją w dodatku również urazy Strusa, Herro i Tuckera się pogłębiają i grają coraz mniej minut, a to właściwie sami starterzy Heat.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ze swoimi problemami zmaga się również zespól z Bostonu, ale tutaj dużo więcej pozytywnych informacji, bo na czwarte spotkanie wrócił Robert Williams III oraz wróbelki ćwierkają, że na piąty mecz wróci Smart co by było niezwykle dużym wzmocnieniem, a do tej pory Marcus zagrał w zaledwie dwóch grach tej rywalizacji.

Wszystko wskazuje na to, że szala zwycięstwa przechodzi na stronę Zielonych i nawet bukmacherzy to dostrzegają robiąc z nich faworytów w spotkaniu wyjazdowych, gdzie w grach numer 1 i 2 w FTX Arena kursy na nich były ponad @3.00. Jednak z pomocą Williamsa III i Smarta i szeregiem kontuzji u rywali muszę zgodzić się z nimi i według mnie ta rywalizacja zamknie się w sześciu grach i dzisiejszej nocy przyjezdni wygrają minimum pięcioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heat vs Celtics2 (-4.5 pkt)2.30STS

4 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 26.05.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Nantes vs Orlen Wisła Płock typ i analiza 29.03.2023r. – środa.

W środę rozpoczynamy rundę rewanżową 1/8 finałów Ligi Mistrzów i dziś oraz jutro poznamy kolejne cztery drużyny, które zagrają...

Typy na dzisiaj