Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 30.05.2022r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Ta seria na wschodzie już przejdzie do historii NBA, ale niestety dziś będzie miała swój koniec bo po prostu jeden z zespołów musi ją wygrać. Jednak już starcie te dostarczyło nam niesamowitą dawkę emocji, a dziś w nocy czeka nas siódma gra.

Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 30.05.2022r. - poniedziałek.
Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 30.05.2022r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Heat vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Niesamowite zdarzenia wydarzyły się w TD Garden, gdzie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazywały na łatwy awans Bostonu do wielkiego finału, ale na drodze do tego stanął niesamowity Jimmy Butler, który rzucił 47 punktów dodając do tego 9 zbiórek oraz 8 asyst na parkiecie spędzając prawie 46 minut.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Co nie zmienia faktu, że Miami zmaga się z wielkimi problemami kadrowymi i znów zapewne na parkiet wyjdą Lowry, Strus, Vincent, Tucker kto wie może i Herro, ale wszyscy będą grali z mniejszymi i kontuzjami, a przecież Jimmy Butler nie jest maszyną i ciężko będzie mu powtórzyć drugi tak kapitalny występ.

Bukmacherzy wciąż bardziej wierzą w Boston i ciężko nie przyznać im racji, bo skład Heat w każdym momencie może po prostu się rozsypać, a Celtics i tak drużynowo wyglądają na ekipę lepszą w tej serii. Wydaje mi się, że nawet jak Butler będzie dwoił się i troił to ciężko będzie mu powtórzyć wyczyn z szóstego meczu, a bez jego dobrej gry w ofensywie Heat gładko przegra minimum sześcioma oczkami na 70% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heat – Celtics2 (-5.5 pkt)2.35STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Miami Heat vs Boston Celtics typ i analiza 30.05.2022r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj