Miami Heat vs Chicago Bulls typ i analiza 12.12.2021r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po udanej nocce z piątku na sobotę dziś przygotowałem jedno spotkanie, które do oglądania nie będzie zbyt ciekawe, ale za to już do obstawiania i owszem. Oczywiście wybór padł na konferencję wschodnią, gdzie w FTX Arena  dojdzie do niezwykle wyrównanego pojedynku.

Miami Heat vs Chicago Bulls typ i analiza 12.12.2021r. - niedziela.
Miami Heat vs Chicago Bulls typ i analiza 12.12.2021r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Heat vs Bulls.

Aktualne kursy bukmacherów:

Co ciekawe jeszcze w tym sezonie nie pisałem żadnej analizy do Bulls, a sama ekipa przeszła niesamowitą przebudowę, ale raczej nie będę już o nie pisał. Skupmy się na tym co tu i teraz, a jak widać bukmacherzy nie mogą się zdecydować na to kto będzie faworytem dzisiejszego spotkania.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

I ja im się trochę nie dziwię, bo lista ważnych zawodników, którzy dziś nie wystąpią jest tak długa, że nie sposób ocenić realny potencjał reszty. Dziś w Heat zabraknie: Butlera, Oladipo, Morrisa, Adebayo i Garretta. Zaś w Bulls nie wystąpią: DeRozan, Caruso, Williams, White, Green i Thomas.

Przy takich absencjach ciężko myśleć o tym, że będzie to ładny i płynny mecz, a wydaje mi się, że będzie tu masa błędów, nieporozumień i strat co powinno być naturalne, bo dziś na parkiet wyjdą zestawienia, które na co dzień owszem trenują z sobą, ale raczej rzadko grają w tym samym czasie na parkiecie. Dlatego dziś under 212.5 punktów powinien wejść na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heat vs BullsUnder 212.51.85STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Miami Heat vs Chicago Bulls typ i analiza 12.12.2021r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj