Miami Heat vs Denver Nuggets typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejna nocka z NBA i dziś wiele ciekawych spotkań, a ja przygotowałem dwa i na start przenosimy się do FTX Arena gdzie miejscowe Miami Heat podejmie Denver Nuggets, a więc będzie to to pojedynek drużyny ze wschodu z zachodnią ekipą i obie na pewno celują przynajmniej w awans do Play Offów, jak nie wyżej.

Miami Heat vs Denver Nuggets typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Heat vs Nuggets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Normalnie w takim spotkaniu kibice są podekscytowani plejadą gwiazd w tym nawet All Starów jednak dziś mogą się trochę rozczarować. U gospodarzy na pewno zabraknie Morrisa i Oladipo, ale również wątpliwe są występy Butlera oraz Herro i można by było powiedzieć, że to wielka szansa Denver na zwycięstwo na trudnym terenie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Jednak nic bardziej mylnego, bo lista nieobecnych u gości jest jeszcze pokaźniejsza, bo na pewno zabraknie Cancara, Doziera, Murraya i Portera, ale również wątpliwe, że w nocy zagra Hyland i przede wszystkim Jokić. Serb to absolutny lider i mózg zespołu, który jest liderem zespołu pod względem zdobywanych punktów, zbiórek, asyst, przechwytów oraz bloków, a więc prowadzi w absolutnie wszystkich statystykach.

Przy braku Jokicia ciężko nawet myśleć o graniu dodatniego handicapu na Denver, ale ja i tak idę w innym kierunku. Przy aż takich brakach kadrowych i głównych architektach ofensywy zarówno jednego jak i drugiego zespołu Butler (Heat) i Jokić (Nuggets) myślę, że nie zobaczymy tutaj zbyt wielu punktów, a za to sporo strat i nieudanych akcji. Już raz w tym sezonie obie ekipy się spotkały i padło tam 209 oczek z Butlerem i Jokiciem w składzie, więc dziś myślę, że poniżej 207.5 punktów wpadnie na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Miami – DenverUnder 207.51.92Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Miami Heat vs Denver Nuggets typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj