Miami Heat vs Philadelphia 76ers typ i analiza 03.05.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W nocy z poniedziałku na wtorek swoją rywalizację w półfinałach Play Offów rozpoczyna wschód i my zajmiemy się spotkaniem rozstawionych z numerem jeden Heat, którzy podejmą czwartą drużynę sezonu zasadniczego, a więc ekipę 76ers.

Miami Heat vs Philadelphia 76ers typ i analiza 03.05.2022r. - wtorek.
Miami Heat vs Philadelphia 76ers typ i analiza 03.05.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Heat vs 76ers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jak widać bukmacherzy jasno pokazują, że to Heat będą faworytami przynajmniej w pierwszym, ale i raczej drugim spotkaniu we własnej hali. W pierwszej rundzie bez problemu ograli Atlantę Hawks, gdzie dość niespodziewanie przegrali trzeci mecz o jeden punkt, ale ostatecznie rywalizacja zakończyła się 4:1 w stronę zawodników Miami.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Philadelphia zaś ograła Toronto w stosunku 4:2, ale już prowadzili nawet 3:0 choć nie to jest najbardziej niepokojące, a uraz Joela Embiida, który nie poleciał z drużyną do Miami. Jednak jest światełko w tunelu i mówi się o dużych szansach na powrót na spotkania w domu, więc sama rywalizacja na pewno będzie ciekawa.

Swoje problemy ma również Heat u których pod znakiem zapytania stoją występy Butlera, Tuckera, Morrisa, Herro i Martina. Oczywiście nie wierzę w to, żeby zabrakło całej piątki, ale wydaje mi się że najbardziej możliwa jest absencja Morrisa i Tuckera co mocno osłabiłoby defensywę Heat. Goście może i bez Embiida, ale wciąż z Hardenem, Maxxeyem czy Harrisem, a więc wielkim potencjałem ofensywnym i szczerze wątpię by dziś przegrali wyżej niż siedmioma oczkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heat – 76ers2 (+7.5 pkt)1.90BetClic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Miami Heat vs Philadelphia 76ers typ i analiza 03.05.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj