Miami Heat vs San Antonio Spurs typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W FTX Arena w nocy z sobotę na niedzielę czasu polskiego dojdzie do bardzo ciekawej rywalizacji wschodniego Heats z zachodnim Spurs. W ostatnim czasie Miami Heat razem z Chicago Bulls zostali liderami konferencji wschodniej, zaś SAS jeszcze walczy o awans do Play Offów z zachodu.

Miami Heat vs San Antonio Spurs typ i analiza 27.02.2022r. - niedziela.
Miami Heat vs San Antonio Spurs typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Heat vs Spurs.

Aktualne kursy bukmacherów:

Będzie to spotkanie dla obydwu drużyn back to back. Mało tego zawodnicy San Antonio Spurs rozegrali wczoraj dwie dogrywki, a dystans między Waszyngtonem, a Miami również nie jest jakiś mały więc można powiedzieć, że na dzisiejsze spotkanie wyjdą prosto z samolotu, a do tego nie zagrają dziś Collins, Richardson, Langford i Primo.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Heat wczoraj również grało na wyjeździe, ale podróż z Nowego Jorku do siebie na pewno dużo bardziej komfortowa choć oczywiście swoje problemy kadrowe również mają, bo dziś bez Morrisa, Dedmona i Oladipo, a również występy Herro oraz Martina stoją pod znakiem zapytania, a szczególnie brak tego pierwszego byłby dość bolesny.

Mimo wszystko poziom zmęczenia i poziom drużyny sugeruje, że faworyt jest tutaj tylko jeden i bukmacherzy również nie mieli problemu ze wskazaniem jego. Heat może nie ma w swoim składzie jakiś wielkich All starów, ale mają bardzo solidną drużynę, która rzadko odnotowuje wpadki i w tym sezonie już dwukrotnie pokonali San Antonio Spurs i to na wyjeździe, a ostatnio grali nawet trzy tygodnie temu, gdzie było 112:95 dla Heat. Według mnie tym razem również na 80% szans pokryją handicap 8.5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Heat – Spurs1 (-8.5 pkt)1.91Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Miami Heat vs San Antonio Spurs typ i analiza 27.02.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj