Milwaukee Bucks vs Boston Celtics typ i analiza 14.05.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Uczciwie trzeba oddać fakt, że tegoroczne Play Offy w NBA są niezwykle wyrównane i w dopiero w połowie maja poznamy najprawdopodobniej wszystkich finalistów choć przy dobrym układzie wyników całkiem możliwe, że już dzisiejszej nocy wyłonimy dwie następne ekipy, które zmierzą się w finałach swoich konferencji.

Milwaukee Bucks vs Boston Celtics typ i analiza 14.05.2022r. - sobota.
Milwaukee Bucks vs Boston Celtics typ i analiza 14.05.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Bucks vs Celtics.

Aktualne kursy bukmacherów:

Miami Heat czeka i liże rany po bardzo wymagającej serii z Philadelphii 76ers i czeka na drugiego finalistę, który całkiem możliwe zostanie wyłoniony dzisiaj, bo przed wielką szansą na awans do finału są obrońcy tytułu, którzy prowadzą 3:2 oraz mają atut własnego parkietu choć już raz w tej serii w Fiserv Forum w Milwaukee przegrali.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jest to bardzo nietypowa seria, której zespoły wygrywają naprzemiennie i od strony Bucks wygląda to tak Wygrana-Porażka-Wygrana-Porażka-Wygrana. W Innych seriach zespoły na sześć spotkań potrafią tylko raz przegrać we własnej hali, a tu aż 40% takich przypadków, ale trzeba przyznać, że sama seria sprowadza się do tego jak mocno koledzy wspomogą Tatuma w Celtics.

Bucks gra wciąż bez Middletona, więc tutaj ofensywa opiera się na Greek Freaku, który gra genialnie, choć w przegranych spotkaniach koledzy mu niezbyt pomogli. Zaś Celtics to bardziej równa ekipa z liderem Tatumem. Jednak w ostatnim meczu zarówno zawodnicy Celtics się spisali jak i sam ich lider, a to było zbyt mało by pokonać obrońców tytułu dlatego też dziś 70/30 w stronę gospodarzy i uważam, że rywalizacja zakończy się w Milwaukee.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bucks – Celtics11.86Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Milwaukee Bucks vs Boston Celtics typ i analiza 14.05.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj