Typy bukmacherskie Typy na dziś Milwaukee Bucks vs Brooklyn Nets 20.10.2021 – środa.

Milwaukee Bucks vs Brooklyn Nets 20.10.2021 – środa.

0
346

Już dzisiejszej nocy startuje najlepsza koszykarska liga świata i już pierwszego dnia dostajemy dwa wielkie pojedynki. Jeden ze wschodniej konferencji, a drugi z zachodniej. My dziś zajmiemy się dwójką faworytów ze wschodu, bo na papierze to zdecydowanie najmocniejsze drużyny po tej stronie USA.

Milwaukee Bucks vs Brooklyn Nets 20.10.2021 - środa.
Milwaukee Bucks vs Brooklyn Nets 20.10.2021 – środa.

Typ i analiza spotkania Bucks vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Trzeba przyznać, że włodarze NBA potrafią marketingowo ustawiać rozkład spotkań, bo w tym sezonie meczem otwarcia będzie pojedynek aktualnych mistrzów z jednym z największych pretendentów do wygrania tytułu w tym roku choć przez perturbacje z Kyrie Irvingiem ich szanse trochę spadają, ale sytuacja zawsze może się wyjaśnić.

Jedna z największych gwiazd ligi nie chce się zaszczepić na Covid-19 dlatego władze Brooklyn Nets zawiesiły go do momentu aż zdecyduje się na ten krok. Nie będę się rozwodził nad tym czy to dobre rozwiązanie, czy nie, ale jednego można być pewnym – to dość mocno osłabia szczególnie ofensywę Nets, ale i daje trochę więcej swobody innej dwójce wielkich gwiazd, a więc Durantowi i Hardenowi.

Bucks bez Tuckera, który był świetnym zadaniowcem mogą trochę gorzej wyglądać w defensywie szczególnie jeśli chodzi o obronę przeciw zawodnikom obwodowym, bo pod koszem Greek Freak i jego długie ręce zawsze będą postrachem dla wchodzących zawodników. Jednak bez Tuckera otwiera się furtka dla strzelców, a jeśli myślę o dobrych rzucających w lidze to od razu do głowy wpada mi Kevin Durant, który jest typowany jako jeden z faworytów do MVP sezonu, ale również do tytułu najlepszego strzelca na koniec sezonu, a tę statuetkę zgarniał już 4 razy – najwięcej z aktywnych zawodników NBA. Myślę, że linie w okolicach 29.5 byłby akceptowalne z Irvingiem u boku, ale kiedy Kyrie nie gra to Kevin spokojnie będzie rzucał powyżej 30 punktów i na ten over dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bucks – NetsK.Durant over 29.5 pts1.80TOTALbet

0 / 5. Ocen: 0