Milwaukee Bucks vs Portland Trail Blazers typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tydzień do największego show w sezonie w Cleveland, a więc All Star Weekendzie, ale zespoły wchodzą w najważniejsze rozstrzygnięcia fazy zasadniczej, a szczególnie na wschodzie sytuacja na chwilę obecną przedstawia się niezwykle pasjonująco.

Milwaukee Bucks vs Portland Trail Blazers typ i analiza 15.02.2022r. - wtorek.
Milwaukee Bucks vs Portland Trail Blazers typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Bucks vs PTB.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bucks przeprowadzili dość dziwny transfer ściągając do siebie Ibakę i choć zawodnik to bardzo dobry choć już najlepsze czasy ma za sobą to przecież pod koszem Bucks i tak wyglądają imponująco i nie wiem czy potrzebne były wzmocnienia jak się ma w swoim składzie Greek Freaka, Portisa czy Lopeza.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Portland z kolei pokazało swój kierunek i szkoda w tym wszystkim Lillarda, bo to kolejna przebudowa i czekanie na młode talenty, a same PTB raczej do końca sezonu bez McColluma czy Powella będą raczej tankować na jak najgorsze miejsce w lidze, a nie próbować utrzymać miejsce w barażach do Play Offów.

Dziś biedny Nurkić spróbuje powstrzymać Giannisa, ale będzie to zadanie arcytrudne. Co ciekawe na wyższe obroty pod nieobecność Lillarda i pozbyciu się kilku ww. zawodników wszedł Simons, ale i on dziś stanie przed bardzo ciężkim zadaniem, bo Jrue Holiday to bardzo dobry obrońca. Ogólnie skład obydwu zespołów to niebo i ziemia i dziś jak się nie skończy różnicą przynajmniej 15 punktów na korzyść Bucks to będzie spora niespodzianka.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bucks – Blazers1 (-14.5)1.90Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Milwaukee Bucks vs Portland Trail Blazers typ i analiza 15.02.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj