Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.03.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście nie mogłem odpuścić sobie przeanalizowania spotkania moich dwóch ulubionych drużyn z konferencji zachodniej i choć bez względu na wynik będę zadowolony z tego starcia to jednak postaram się tutaj poprawnie przeanalizować ten mecz.

Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.03.2022r. - sobota.
Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.03.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Timberwolves vs Mavericks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Cieszy fakt, że już do gry wrócił Luka Doncić, bo bez niego te spotkanie straciłoby sporo na wartości, ale niestety dziś prócz standardowych kontuzji w Dallas tj. Hardaway, Pinson, Bertans nie zobaczymy Treya Burke, który jest chory. Mimo wszystko z Donciciem, Dinwiddie i Brunsonem oczywiście muszą być wysoko stawiani w tym spotkaniu.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dobrze dla widowiska by było również by w meczu wystąpił Towns, który ma problemy ze stopą i jego występ obecnie jest oceniany jako zagrożony. Lider Wilków to wielka siła ofensywna tej drużyny, ale również niezły obrońca oraz dużo centymetrów wzrostu, więc ewentualny jego dzisiejszy brak byłby mocno odczuwalny dla gości.

Dodatkowym smaczkiem tego spotkania jest również to, że obie ekipy walczą wciąż o miejsca 4-7 na zachodzie i szczególnie na tym siódmym nikt by nie chciał się znaleźć, bo sprawia, że trzeba się przebijać przez jeszcze jedną rundę eliminacyjną. Dallas pod tym względem jest w bardzo komfortowej sytuacji, a dziś mogą być jeszcze w lepszej, bo jeśli Towns dziś nie zagra to jednak 35/65 w stronę gości.

SpotkanieTypKursBukmacher
Timberwolves vs Mavericks22.35Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Minnesota Timberwolves vs Dallas Mavericks typ i analiza 26.03.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj