Minnesota Timberwolves vs Indiana Pacers typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugie spotkanie i znów pojedynek między wschodem i zachodem. Tym razem moja ulubiona drużyna Timberwolves podejmie w Target Center w Minneapolis zespół Indiany Pacers i patrząc na ostatnie spotkania to Wilki powinny być faworytami tego spotkania.

Minnesota Timberwolves vs Indiana Pacers typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Minnesota vs Indiana.

Aktualne kursy bukmacherów:

W pierwszej analizie pisałem o wielkiej ilości kontuzji. Teraz dla odmiany spotkanie, w którym urazów praktycznie nie ma, bo nie wystąpi w nim jedynie Patrick Beverley z Minnesoty i to na pewno jest osłabienie szczególnie w defensywie, ale wciąż Wilki posiadają naprawdę dobrą ofensywę.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Kombinacja ofensywna Townsa, Russella i Edwardsa ostatnio jest bardzo gorącym tematem i przy wygranej z Philadelphią 76ers zdobyli 82 ze wszystkich 121 punktów drużyny, a w 76ers zagrał Embiid. Minnesota w ostatnim czasie notuje sześć zwycięstw w siedmiu spotkaniach dzięki czemu przesunęli się na szóste miejsce w konferencji zachodniej.

Indiana z kolei jeśli wygrywa spotkania to głównie przez bardzo dobrą obronę, bo w ofensywie idzie im różnie jak również mają różnych liderów w poszczególnych spotkaniach. Trochę brakuje takiego prawdziwego lidera, a nawet dwóch którzy w każdym spotkaniu wezmą ciężar zdobywania punktów na swoje barki. Jednak na dzień dzisiejszy będzie im szalenie ciężko zatrzymać rozpędzoną ofensywę Wilków i dlatego też uważam, że Minnesota na 80% podtrzyma swoją passę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Minnesota – Indiana1 1.68Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Minnesota Timberwolves vs Indiana Pacers typ i analiza 30.11.2021r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj