Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Lakers typ i analiza 17.03.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek w Minneapolis dojdzie do starcia miejscowych wilków z Lakers, a więc drużyn, które mogą ze sobą bezpośrednio powalczyć o awans do Play Offów. Jednak gospodarze zrobią wszystko by jeszcze powalczyć o pierwsza szóstkę w lidze i uniknięcie tej pierwszej fazy rywalizacji.

Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Lakers typ i analiza 17.03.2022r. - czwartek.
Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Lakers typ i analiza 17.03.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Timberwolves vs Lakers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Lakers to zdecydowanie największe rozczarowanie tego sezonu. Skład, który był budowany na zdobycie mistrzostwa wygrywa zaledwie 0.426 spotkań i zajmuje dopiero dziewiąte miejsce na zachodzie. Wciąż nie mogą znaleźć miejsca dla Westbrooka na parkiecie i wciąż kontuzjowany jest Anthony Davis.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Minnesota z kolei choć dwie pozycje wyżej ma aż jedenaście zwycięstw więcej od swoich oponentów, ale dzisiejszej nocy będą mieli spore problemy kadrowe, bo nie zagra McDaniels, ale i najprawdopodobniej Beverley, Reid i Vanderbilt, a więc wypadnie aż dwójka z podstawowej piątki Wilków.

Choć gospodarze będą mogli skorzystać ze swojego wielkiego trio Towns – Russell – Edwards to jednak wystawianie kursów rzędu @1.20 przeciw będącemu w takiej formie Jamesowi i sporych osłabieniach Wilków to spora przesada. Fakt, że reszta składu z Los Angeles nie dowozi, ale mimo wszystko ten handicap +8.5 powinni obronić.

SpotkanieTypKursBukmacher
Timberwolves vs LAL2 (+8.5)2.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Minnesota Timberwolves vs Los Angeles Lakers typ i analiza 17.03.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj