Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies typ i analiza 30.04.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tegorocznej pierwszej rundzie Play Offów w NBA została już nam tylko jedna niewiadoma i co ciekawe nie mieliśmy jeszcze żadnego pojedynku, który zakończyłby się w siódmej grze, ale dzisiejszej nocy jest to wielce prawdopodobne. Punkt meczowy ma Grizzlies, ale Wilki we własnej hali na pewno nie odpuszczą.

Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies typ i analiza 30.04.2022r. - sobota.
Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies typ i analiza 30.04.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Timberwolves vs Grizzlies.

Aktualne kursy bukmacherów:

Dziwna jest to seria, ale od dwóch spotkań można powiedzieć, że idą na noże. Najpierw na 2:2 Minnesota wygrała zaledwie jednym punktem potem na 3:2 Grizzlies wygrało dwoma oczkami choć w połowie czwartej kwarty przegrywali jeszcze jedenastoma punktami i wyglądało, że to Wilki będą mieć punkt meczowy.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak zaczynają pojawiać się pewne małe problemy. Najpierw dwie gry temu uraz złapał Steven Adams, a i teraz z gry wypada Zaire Williams. Wilki na razie odpukać nie mają żadnych problemów z kontuzjami i dziś we własnej hali Target Center kolejny raz pokażą pełnie swoich możliwości.

Chociaż bukmacherzy wskazują na minimalną przewagę Grizzlies to według mnie ta seria dopiero rozstrzygnie się w siódmej grze. Po pierwsze przyjezdnym zawęża się ławka rezerwowych, a oni dość mocno rotują składem, gdzie tylko Morant i Bane grają po 45 minut. Po drugie atut własnej hali jest tu bardzo ważny i po trzecie wątpię by zawodnicy z Memphis dali radę znów zaliczyć spotkanie z 18stoma ofensywnymi zbiórkami jak miało to miejsce ostatnio dlatego dziś 65/35 w stronę gospodarzy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Timberwolves – Grizzlies12.05LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Minnesota Timberwolves vs Memphis Grizzlies typ i analiza 30.04.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj