Minnesota Timberwolves vs Philadelphia 76ers typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wracamy do normalnej rywalizacji i od razu na tapetę biorę naprawdę interesujące spotkanie, w którym dojdzie do najgłośniejszego debiutu w nowej drużynie po zamknięciu okna transferowego, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w 76ers zagra dziś James Harden.

Minnesota Timberwolves vs Philadelphia 76ers typ i analiza 26.02.2022r. - sobota.
Minnesota Timberwolves vs Philadelphia 76ers typ i analiza 26.02.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Timberwolves vs 76ers.

Aktualne kursy bukmacherów:

Wymiana na linii Nets – 76ers, gdzie z pierwszego klubu do drugiego przeszedł Harden, a w drugą stronę Simmons (reszty nie będę wypisywał, bo raczej średnio się liczą), była najgorętszym tematem ostatniego okna transferowego, a na samej wymianie według mnie oba kluby skorzystają bardzo mocno.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak kontuzja Jamesa sprawiła, że ostatnie spotkanie rozegrał 22 dni temu i nawet jak dziś zadebiutuje to jednak bez kilku jednostek treningowych według mnie komunikacja na linii Embiid – Harden będzie jeszcze mocno szwankować, choć jak już się zgrają to ten duet na wschodzie będzie potwornie groźny.

Minnesota z kolei gra day to day, ale za to nie mają żadnych problemów z kontuzjami i w tym składzie grają już długi czas, a ich big three Towns-Russell-Edwards jak są zdrowi sprawiają, że Wilki są niezwykle niebezpieczną ekipą i stawianie ich w roli underdoga przez bukmacherów według mnie jest błędem. Za miesiąc lub dwa dałbym szanse 40-60, lecz na dzień dzisiejszy jest to 65-35 w stronę gospodarzy.

SpotkanieTypKursBukmacher
Timberwolves – 76ers12.20Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Minnesota Timberwolves vs Philadelphia 76ers typ i analiza 26.02.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj