Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs 27.10.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na razie ten sezon NBA obfituje w wiele niespodzianek i jedną z większych jest naprawdę dobra postawa zawodników San Antonio Spurs, którzy przed sezonem byli skazywani na zostanie najgorszą drużyną w lidze, a tu trzy wygrane w czterech meczach i o kolejne powalczą w Target Center w Minneapolis z miejscowymi Wilkami.

Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs 27.10.2022r. - czwartek.
Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs 27.10.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Timberwolves vs SAS.

Aktualne kursy bukmacherów:

Minnesota raczej w średnim stylu rozpoczęła sezon w NBA, bo zanotowali dwa zwycięstwa z Oklahomą oraz porażkę po dogrywce z Utah i ostatnio przegrali z… San Antonio Spurs też u siebie 106:115 i tu szczególnie zawiódł Edwards, który miał 3-15 rzutowo, ale dość sensacyjnie Wilki nie wygrały tablic, gdzie w zbiórkach było 50 do 50.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

San Antonio Spurs prócz inauguracyjnej przekopy na własnym parkiecie z Hornets 102:129 potem wygrali trzy mecze wyjazdowe z rzędu z Pacers, 76ers i własnie Timberwolves i zawdzięczają to głównie bardzo dobrej formie rzutowej zza łuku, gdzie w tych meczach mieli skuteczność powyżej 40% właśnie w rzutach za trzy.

Ostatnie ich spotkanie to seria niefortunnych zdarzeń ze strony Wilków (20% rzutowo Edwarda, tylko 7 zbiórek Goberta, czy ogólna skuteczność na poziomie 44% i 20 oddanych rzutów mniej niż rywale) co sprawiło, że dość sensacyjnie całą stratę 9 punktów zrobiło s5, które powinno być atutem gospodarzy i indywidualnie jest klasę wyżej od zawodników SAS. Według mnie nic takiego drugi raz z rzędu nie ma prawa się wydarzyć i dziś zobaczymy zgoła odmienny obraz gry z dominacją Wilków na tablicach i końcowym zwycięstwie minimum trzynastoma oczkami na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Timberwolves vs Spurs1 (-12.5)2.50STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Minnesota Timberwolves vs San Antonio Spurs 27.10.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj