Misfits Premier vs Karmine Corp typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście faza grupowa kończy się również w najmocniejszej lidze regionalnej w Europie, czyli we francuskim LFL’u i tam podobnie jak w Ultralidze zwycięzca już dawno wyłowiony, ale o wszystkie inne pozycje trwa zażarta walka o awans do Play offów, których pewni nie są zwycięzcy ostatniego EU Masters – Karmine Corp.

Misfits Premier vs Karmine Corp typ i analiza 27.07.2022r. - środa.
Misfits Premier vs Karmine Corp typ i analiza 27.07.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Misfits Premier vs KC.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy nie zaliczą fazy grupowej letniego splitu do udanych i właściwie do końca będą drżeć o awans dalej i walkę o bilet na EU Masters. Misfits ma trochę ułatwioną sytuację, bo na koniec sezonu będą rywalizować z Team Opion, a więc zagrają przeciwko drużynie, która nie ma już żadnych szans na awans dalej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Za to mistrzowie EU Masters mają naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, bo najpierw akademia Misfits, a potem Team LDLC, który w tym sezonie przegrał jedną mapę, ale na całe szczęście Rekkles i spółka mogą liczyć na to, że Team GO nie zdobędzie dwóch oczek, bo mają mocnych rywali i nawet jak przegrają oba spotkania awansują dalej.

Jednak na nowym patchu 12.13 widzę przewagę Karmine Corp w tym spotkaniu, bo wzmocnione zostały postacie, które Rekkles preferuje i tu mowa szczególnie o Sivir, którą uwielbia grać, a raczej farmić miniony. Myślę, że nowa meta bardzo wzmocni KC i w tym momencie dałbym 70/30 w stronę mistrzów EU Masters.

SpotkanieTypKursBukmacher
Misfits Premier vs Karmine Corp21.75Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Misfits Premier vs Karmine Corp typ i analiza 27.07.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj