Misfits vs Astralis typ i analiza 05.08.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko pięć kolejek do końca fazy grupowej w europejskim LECu i walka o awans do Play offów, a więc przedłużenia nadziei na wyjazd na Mistrzostwa świata. Sama końcówka zapowiada się wyśmienicie, bo między drugą a aż ósmą drużyną w lidze różnica zwycięstw wynosi zaledwie dwa oczka.

Misfits vs Astralis typ i analiza 05.08.2022r. - piątek.
Misfits vs Astralis typ i analiza 05.08.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Misfits vs Astralis.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie formacje są oczywiście w grze o awans dalej, a nawet jeszcze o drugie miejsce, które daje spory handicap w walce o wygranie splitu i trzeba przyznać, że Astralis w lecie jest sporą niespodzianką i dzięki dołączeniu do zespołu Vizicsacsiego i Xerxiego już mają dwa razy więcej wygranych map niż w wiosennym splicie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Misfits przed sezonem też dokonało jednej zmiany, ale najbardziej zaskakująca była ta tydzień temu, gdzie przesunięto Shlatana do rezerw i za niego wszedł Zanzarah i trzeba powiedzieć, że Rosjanin zaliczył naprawdę dwa dobre występy i dwie wygrane tydzień temu pozwoliły wrócić organizacji na właściwe tory w walce o Play offy.

Jedni i drudzy nie mają łatwej rozpiski, ale Misfits po drodze ma przynajmniej BDS zaś Astralis w pięciu kolejkach zmierzy się z pięcioma wyżej notowanymi rywalami, czyli teraz każdy punkt zdobyty przez nich będzie niespodzianką. Astralis nie gra źle, ale jest jak pasożyt żerujący na rywalu i jeśli pojawiają się błędy na mapie to wykorzystują je bez zawahania, ale sami raczej mało kreują. Z kolei Misfits lubi aktywną grę i ta z Zanzarahem wychodziła wyśmienicie, a jak zagrają tak jak tydzień temu to Astralis na 85% ten mecz przegra.

SpotkanieTypKursBukmacher
Misfits vs Astralis11.62PzBuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Misfits vs Astralis typ i analiza 05.08.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj