Misfits vs Excel typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie, drużyn które na przestrzeni ostatniego roku przeprowadziły małe rewolucje w swoich rosterach i zarówno jedna jak i druga ekipa za cel stawiają sobie wejście do Play Offów w spring splicie, a potem oczywiście powalczenie o jak najwyższą lokatę.

Misfits vs Excel typ i analiza 21.01.2022r. - piątek.
Misfits vs Excel typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Misfits vs Excel.

Aktualne kursy bukmacherów:

Przed spring splitem Misfits wymieniło aż 3/5 zawodników i dla nas najważniejszą informacją jest zakontraktowanie polskiego leśnika Shlatana, który zastąpił Razorka, a więc musi od razu wejść w duże buty. Przebudowano również dolną alejkę, w której obecnie są Neon i Mersa, a zastąpili Kobbego i Denyka, a samą zmianę trzeba uznać na plus.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

O Excel pisałem już jedną trafną analizę przeciw Team BDS, gdzie stawiałem na tych drugich, a byli w tym spotkaniu underdogiem. Mimo, że wygrali na naszpikowany gwiazdami skład Vitality to ja wciąż będę hejterem Excel i wydaje mi się, że szczególnie z Finnem na górnej alejce będzie to najsłabsza formacja w spring splicie w LECu.

Hirit ze Shlatanem powinni być dwie klasy lepsi od Finna i Markoona. W ogóle te dwie pozycje w Excel dość mocno szwankują, a Shlatan i jego aktywna gra od pierwszych minut powinna robić różnicę w takich spotkaniach. Nawet jak środek/dół Excel nie wygląda jakoś tragicznie to też nie mają takich zawodników by robili różnicę w wczesnych fazach gry, a potem może być zwyczajnie za późno dlatego też Misfits wygra te spotkanie na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Misfits vs Excel11.59Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Misfits vs Excel typ i analiza 21.01.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Team Heretics vs Astralis typ i analiza 25.03.2023r. – sobota.

Już w ten weekend wyłonimy najlepszą ósemkę sezonu wiosennego w LEC i stawka w tym sezonie jest szalenie spłaszczona...

Typy na dzisiaj