Misfits vs Fnatic typ i analiza 02.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek kontynuowane będą również europejskie rozgrywki LEC i w ten weekend rozpoczniemy od dolnej części drabinki, w której Fnatic podejmie Misfits. Stawką spotkania będzie awans do kolejnej rundy, w której na wygranego już czeka MAD Lions, a przegrany kończy walkę o wygranie letniego splitu.

Misfits vs Fnatic typ i analiza 02.09.2022r. - piątek.
Misfits vs Fnatic typ i analiza 02.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Misfits vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Misfits w tamtym tygodniu przegrali z G2 Esports choć udało im się wyrwać jedną mapę i naprawdę zagrali dość solidne zawody przeciwko mistrzom z wiosny. Jednak ostatecznie zabrakło im trochę doświadczenia i sprytu na Summoners Rifcie, ale w tym aspekcie bardzo ciężko konkurować z G2.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic z kolei w tych Play offach byli już jedną nogą za burtą, bo przegrywali 0-2 z Excel Esports i te pierwsze dwie mapy były w nich wykonaniu fatalne, ale na trzecią i każdą kolejną mapę wrócili kompletnie odmienieni i również losy rywalizacji się odmieniły, bo pomarańczowi ostatecznie wygrali 3-2.

Taki powrót i zwycięstwo na pewno dość mocno buduje morale w zespole, ale również pozwala odkryć swoje mocne strony w drafcie i pozwala złapać dużo pewności siebie. W sezonie zasadniczym między tymi ekipami padł remis 1-1, ale w ostatnim spotkaniu fazy zasadniczej to Fnatic zdemolowało Misfits i według mnie tutaj również będą górą. Mają przewagę doświadczenia, ale również pewnego rodzaju momentum i na fali ostatniej wygranej na 75% awansują dalej.

SpotkanieTypKursBukmacher
Misfits vs Fnatic21.68STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Misfits vs Fnatic typ i analiza 02.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj