Misfits vs G2 Esports typ i analiza 03.04.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Znów schodzimy do drabinki przegranych LEC wiosennego sezonu i tym razem dostaniemy pojedynek dwóch polskich leśników Shlatana z Misfits oraz Jankosa z G2 Esports. Oczywiście przegrany kończy sezon zaś wygrany będzie o jeden krok od awansowania do wielkiego finału i powalczenia o wyjazd na MSI.

Misfits vs G2 Esports typ i analiza 03.04.2022r. - niedziela.
Misfits vs G2 Esports typ i analiza 03.04.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Misfits vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy w pierwszej rundzie musiały uznać odpowiednio wyższość Rogue oraz Fnatic. Jednak w piątek G2 odniosło swoje pierwsze zwycięstwo w Play Offach pewnie pokonując Team Vitality 3:0 choć dwie z tych map szły na ostrzu noża choć trzeba przyznać, że G2 pokazało tam dużą dojrzałość drużynową.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Misfits to królowie comebacku i w tym sezonie mieli przynajmniej kilka takich gier, gdzie wydawało się, że nie mają żadnych szans na zwycięstwo, a jednak odwracali losy potyczki, a największy powrót zaliczyli właśnie przeciwko G2, gdzie mogli przegrać spotkanie już nawet w osiemnastej minucie, ale rywale się podpalili, a Misfits do tej gry wróciło.

Jednak ile jest takich gier? Mniej niż jedna na milion i sami zawodnicy G2 powtarzają, że już drugi raz tak się nie podpalą, a na tej feralnej mapie do osiemnastej minuty miażdżyli swoich oponentów w każdym aspekcie ligi legend. Wydaje mi się, że może być tutaj powtórka z rozrywki i kolejne 3:0 dla G2 jednak zagram asekuracyjnie na handicap -1.5 i typ powinien wejść na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Misfits vs G22 (-1.5 map)2.08STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Misfits vs G2 Esports typ i analiza 03.04.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj