Misfits vs G2 Esports typ i analiza 16.07.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Dwa tygodnie temu powiedziałbym, że będzie to jeden z najmniej wyrównanych pojedynków tego dnia, ale dziś stwierdzam, że to może być najlepsze i najbardziej wyrównane spotkanie, w którym dojdzie do pojedynku dwóch polskich leśników Shlatana z Misfits i oczywiście Jankosa z G2 Esports.

Misfits vs G2 Esports typ i analiza 16.07.2022r. - sobota.
Misfits vs G2 Esports typ i analiza 16.07.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Misfits vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Misfits w pierwszych czterech spotkaniach wyglądali fatalnie, ale kompletnie odmienili swój styl gry i kolejne cztery mapy padły ich łupem, a szczególnie ostatnie dwie wygrane na MAD Lions i Fnatic robią wrażenie i forma Shlatana, który we wczesnych fazach gry zawsze znajdzie coś dla siebie co jest naprawdę godne pochwały.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Za to draftowanie przez G2 jest godne skarcenia, a może i tęgich batów, bo notują trzy porażki z rzędu, gdzie w każdej swojej przegranej mapie mieli dużo gorszy draft od rywali, a wczoraj na SK Gaming to wręcz sami się ograli, gdzie rywale nie musieli używać jakiś sztuczek draftowych. bo G2 sami się ograli.

Jednak jedno trzeba im przyznać nawet jak przegrywają to wciąż szukają ofensywnych rozwiązań i na SK Gaming nawet dwukrotnie prawie wracali do gry, ale Draven po prostu był zbyt bogaty w przedmioty. Misfits też nie stroni od ofensywnych akcji i według mnie czeka nas bardzo wyrównany i niezwykle ofensywny pojedynek, w którym na koniec będzie minimum 28.5 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Misfits vs G2over 28.5 zabójstw2.33STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Misfits vs G2 Esports typ i analiza 16.07.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj