MKS FunFloor Perła Lublin vs MKS Zagłębie Lubin Typ i analiza 28.09.2021 – wtorek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek dojdzie do pierwszej „Świętej Wojny” w żeńskich rozgrywkach PGNiG Superligi, bo niewątpliwie tak można nazywać pojedynki ww. drużyn, które od lat zaciekle walczą z sobą o miano mistrzyń Polski.

MKS FunFloor Perła Lublin vs MKS Zagłębie Lubin Typ i analiza 28.09.2021 – wtorek

Typy na spotkanie MKS FunFloor Perła Lublin vs MKS Zagłębie Lubin

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.86 – 8.90 – 2.28 (Fortuna),
  • 1.77 – 8.50 – 2.55 (STS),
  • 1.82 – 8.40 – 2.49 (Betfan).

Ostatni rok rywalizacji między głównymi kandydatkami do MP zdominowany został przez zespół z Lubina i to podopieczne Bożeny Karkut w tym sezonie bronią tytułu i od początku sezonu pokazują, że są nie łatwo te mistrzostwo będzie im odebrać.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Mimo, że w Perle Lublin grają takie zawodniczki jak Archuk, Gawlik czy Gęga to coś w tym zespole nie trybi zaczynając od zarządu, a kończąc na samej grze i ostatnia porażka z Kobierzycami tylko to potwierdza. Do 45 minuty prowadziły 22:18 by ostatecznie przegrać 27:29 i w całym meczu zaliczyć aż 21 strat.

W zespole Zagłębia może nie ma aż tak wielkich nazwisk nie licząc Kingi Grzyb, ale tam każda zawodniczka spełnia ważną rolę i co mecz może wyrosnąć na liderkę. Ostatnio świetnie gra Zawistowska, ale Milojevic, Górna, Galińska, Jakubowska, czy Drabik w każdej chwili mogą wziąć na barki.

Jednak według mnie największa różnica jest w defensywie i bramce, gdzie Maliczkiewicz od ponad roku jest w wielkiej formie, a Weronika Gawlik gra mocno w kratkę. Jeśli gospodynie znów zgubią tyle piłek, a nawet połowę tego co w Kobierzycach to już we wtorek mistrzostwo Polski im się oddali. Według mnie taki scenariusz jest jak najbardziej realny, a przy takim kursie aż żal nie spróbować zagrać wygranej przyjezdnych z 70% prognozą na ten typ.

SpotkanieTypKursBukmacher
MKS Perła Lublin vs MKS Zagłębie Lubin 22.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

MKS FunFloor Perła Lublin vs MKS Zagłębie Lubin Typ i analiza 28.09.2021 – wtorek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Hiszpania vs Argentyna typ i analiza 1.12.2021r. – środa.

Zaczynamy Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej kobiet! Tym razem gospodarzem turnieju zostały Hiszpanki, a Holenderki będą bronić historycznego złotego...

Typy na dzisiaj