MKS Kalisz vs Unia Azoty Tarnów typ i analiza 07.10.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W piątek kontynuowana będzie szósta kolejka PGNiG Superligi i tym razem przeniesiemy się do Kalisza, gdzie miejscowy MKS podejmie Unię Tarnów i obecnie gospodarze znajdują się bezpośrednio nad strefą spadkową co jest dość dużą sensacją, bo zapowiadano w klubie walkę nawet może o medale.

MKS Kalisz vs Unia Azoty Tarnów typ i analiza 07.10.2022r. - piątek.
MKS Kalisz vs Unia Azoty Tarnów typ i analiza 07.10.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Kalisz va Tarnów.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.50 – 9.20 – 3.35 (Fortuna),
  • 1.50 – 9.25 – 3.30 (STS),
  • 1.50 – 9.20 – 3.35 (Betclic).

Weryfikacja przyszła bardzo szybko, bo najpierw porażki na medalistów ostatniego sezonu Puławy, oraz mistrzów z Kielc, a potem dość sensacyjna przegrana w domu z Głogowem oraz wyjazdowa z Górnikiem z ekipami, które jednak powinny być na ich poziomie kiedy masz w swoich szeregach Pilitowskiego, Krępę, Kusa czy Góralskiego.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Unia Tarnów z kolei są jednym z bardziej pozytywnych akcentów w tym sezonie, bo osiem punktów w pięciu kolejkach i choć aż sześć z nich jest przeciwko Lubinowi i Szczecinie to jednak nie sposób pochwalić szczególnie Pawła Podsiadło, bo ten 36-letni ex reprezentant Polski w tym sezonie przeżywa drugą młodość zdobywając aż 29 bramek i rozdając 36 asyst w pięciu spotkaniach, co sprawia, że Paweł średnio co mecz bierze udział w 13 bramkach swojego zespołu, gdzie Tarnów średnio zdobywa 25.6 bramki.

Nie dziwie się oddsmakerom, że mimo wszystko typują Kaliszan jako faworytów tego spotkania, bo ich warunek zwycięstwa wcale nie jest skomplikowany po prostu muszą zatrzymać Pawła Podsiadłę, a reszta ich zespołu jakościowo jest pół klasy lepsza od rywali. W dodatku historycznie Kalisz nigdy nie przegrał z Tarnowem, a przed sezonem obie ekipy zachowały między sobą status quo jeśli chodzi o siłę rażenia i Kalisz na 75% szans powinien wygrać minimum trzema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Kalisz vs Tarnów1 (-2.5)2.02Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MKS Kalisz vs Unia Azoty Tarnów typ i analiza 07.10.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj