MKS Zagłębie Lubin vs LC Bruhl typ i analiza spotkania 23.10.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę rozegrany zostanie rewanż i w Cuprum Arena Lubin dojdzie raczej do formalności, bo w piątek zawodniczki Zagłębia rozgromiły Bruhl różnicą aż szesnastu trafień, więc można już raczej oficjalnie powiedzieć, że w następnej rundzie zmierzą się z rosyjskim Zvenigorod.

MKS Zagłębie Lubin vs LC Bruhl typ i analiza spotkania 23.10.2021r. - sobota.
MKS Zagłębie Lubin vs LC Bruhl typ i analiza spotkania 23.10.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Lubin vs Bruhl.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.11 – 24.00 – 7.80 (Fortuna),
  • 1.11 – 21.00 – 8.00 (Betclic),
  • 1.07 – 13.00 – 9.20 (LvBet).

Pierwsze spotkanie rozstrzygnęło się już po trzydziestu minutach gry, w których mistrzynie Polski wyrobiły sobie przewagę jedenastu bramek i były lepsze w każdym elemencie piłki ręcznej. Druga to zupełna kontrola przebiegu zdarzeń i drobne powiększenie i tak już bezpiecznej przewagi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jeśli można by było kogoś pochwalić z LC Bruhl to na pewno jest to… Kinga Gutkowska, a więc była zawodniczka Vistalu Gdynia. W Lubinie z kolei zagrały wszystkie zawodniczki i te, które spędzają mniej minut na parkiecie dzisiaj dostały swoje szanse, a takie gwiazdy jak Patricia Matielli czy Emilia Galińska skończyły bez te spotkanie bez bramki.

Jestem bardzo zdziwiony proponowanymi kursami przez bukmacherów, bo w piątek mistrzynie Polski zagrały całym składem, który i tak sukcesywnie powiększał przewagę i nawet jak mają już zapewniony awans to dziś znów zakończą wysoką wygraną, a wyjdzie to 'samo z siebie’. Po prostu zawodniczki z Lubina są klasę lepsze i nie ważne w jakim zestawieniu wyjdą to wygrają przewagą 7 lub więcej bramek na 90%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Zagłębie Lubin – LC Bruhl1 (-6.5)1.90Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MKS Zagłębie Lubin vs LC Bruhl typ i analiza spotkania 23.10.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj