MMTS Kwidzyn vs MKS Kalisz typ i analiza 05.03.2022r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Na zakończenie sobotnich zmagań z PGNiG Superligą przeniesiemy się do Kwidzyna, gdzie odbędzie się bardzo ważne spotkanie w kontekście walki o 4-6 lokaty na koniec sezonu i na chwilę obecną to gospodarze są bliżej tej upragnionej pozycji, ale Kalisz na pewno nie powiedział ostatniego słowa w tej rywalizacji.

MMTS Kwidzyn vs MKS Kalisz typ i analiza 05.03.2022r. - sobota.
MMTS Kwidzyn vs MKS Kalisz typ i analiza 05.03.2022r. – sobota.

Typ i analiza spotkania MMTS Kwidzyn vs MKS Kalisz.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.96 – 8.30 – 2.20 (Fortuna),
  • 1.80 – 8.25 – 2.55 (STS),
  • 1.92 – 8.40 – 2.33 (Betclic).

Jak widać bukmacherzy mieli spory problem ze wskazaniem dzisiejszego faworyta i mimo, że Kwidzyn ma przewagę własnej hali i jest wyżej w tabeli od Kalisza to zgadzam się z opinią oddsmakerów i uważam nawet, że większe szanse będą mieć tu zawodnicy z Kalisza.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Ogólnie rzecz biorąc Kalisz ma naprawdę dobry skład, ale przez większość sezonu jest trapiony przez kontuzje m.in długi czas nie grał Pilitowski, ale swoje problemy zdrowotne miał też Góralski czy Makowiejew. Ogólnie dysponują bardzo mocną drugą linią z Adamskim czy Krępą, ale i Tomczak na skrzydle wykonuje świetną robotę. Trochę brakuje im bramkarza, który broniłby na wyższym poziomie niż 30% bo właśnie takie wyniki mają Krekora i Zakręta.

Do składu Kwidzyna wrócił Orzechowski, ale wciąż poza kadrą znajduje się Arkadiusz Ossowski, a więc dyrygent ofensywny MMTSu. Choć sam MMTS notuje trzy zwycięstwa z rzędu w tym jedno na Górnik Zabrze to jednak głównie wygrywali te spotkania dzięki obronie, a dziś będą mieli godnych rywali w tej kwestii, bo Kalisz również świetnie broni i jednak w ofensywie ma więcej atutów dlatego dziś 35-65 w stronę gości.

SpotkanieTypKursBukmacher
MMTS Kwidzyn vs MKS Kalisz22.55STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

MMTS Kwidzyn vs MKS Kalisz typ i analiza 05.03.2022r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj