Montpellier vs Cesson typ i analiza 23.09.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W cieniu Ligi Mistrzów i oczywiście rodzimej PGNiG Superligi swoje rozgrywki prowadzi również francuskie LNH, w którym w piątek rozpocznie się trzecia kolejka zmagań i w tym sezonie jest kilka ekip, które realnie może zagrozić Paryżanom, którzy przed sezonem dość mocno się osłabili dzięki czemu liga będzie na pewno ciekawsza.

Montpellier vs Cesson typ i analiza 23.09.2022r. - piątek.
Montpellier vs Cesson typ i analiza 23.09.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Montpellier vs Cesson.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.24 – 13.00 – 5.60 (Fortuna),
  • 1.22 – 12.00 – 5.50 (STS),
  • 1.23 – 12.00 – 5.40 (Betclic).

Cesson w tamtym sezonie skończyło rywalizację na dziewiątym miejscu i jest to taka właśnie ekipa będąca średniakiem we Francji z kilkoma ciekawymi nazwiskami jak Briffe, Oppedisano czy Borragan, ale mimo wszystko nie mogąca przeskoczyć pewnych swoich słabości i w tym sezonie znów bez problemu się obronią, ale pewnie środek tabeli to będzie miejsce gdzie skończą go.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Montpellier z kolei w poprzednim sezonie wypadło poza top 3 co jest sporą sensacją, ale to już nie jest te Montpellier, które kiedyś regularnie grało w Final Four Ligi Mistrzów i wygrywały je. Jednak wciąż mają kilku świetnych zawodników z Villeminotem na czele o którego bije się pół Europy, ale również Lenne, Pellas czy Descat to topowi zawodnicy.

Zawodnicy Cesson rozpoczęli sezon w naprawdę dobrym stylu, bo wygrali dwa pierwsze spotkania i szczególnie ostatnia wygrana była dość imponująca, zaś Montpellier już raz przegrało z Nantes, ale Nantes w tym sezonie może powalczyć nawet o mistrzostwo i byli blisko remisu, a świetne zawody rozgrywał wcześniej wspominany Villeminot oraz Persson. Według mnie gospodarze samym talentem przewyższają o głowę Cesson i jutro wygrają minimum pięcioma trafieniami na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Montpellier vs Cesson1 (-4.5)2.10Superbet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Montpellier vs Cesson typ i analiza 23.09.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj