Montpellier vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 12.05.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dziś do boju ruszają aktualni mistrzowie Polski, którzy stoją przed dużą szansą powrotu na turniej finałowy Ligi Mistrzów, a kto wie może nawet pokuszenie się o wygranie go. Oczywiście ostatnią przeszkodzą przed wyjazdem do Kolonii są wicemistrzowie Francji z Montpellier.

Montpellier vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 12.05.2022r. - czwartek.
Montpellier vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 12.05.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Montpellier vs Vive.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 3.20 – 8.50 – 1.55 (Fortuna),
  • 3.35 – 8.75 – 1.52 (STS),
  • 3.25 – 9.40 – 1.53 (Betclic).

Historycznie Montpellier mistrzom Polski nigdy nie leżał i ostatnie trzy spotkania były przegrane na Francuzów jednak w tym sezonie zarówno rywale nie grają wybitnej piłki ręcznej jak i Polacy grają naprawdę dobrze szczególnie w Hali Legionów, w której nie stracili chociażby jednego punktu wygrywając z PSG, Barceloną czy Veszprem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W dodatku gospodarze mają naprawdę spore problemy szczególnie na prawej połówce, gdzie zabraknie Lenne, Porte czy Bos i właściwie zostają z jednym leworęcznym szczypiornistą bardzo dobrze znanym z występów w Superlidze w Azotach Puławy Marko Paniciem.

Myślę, że przed tym starciem spory ból głowy ma trener francuzów Patrice Canayere, który będzie musiał łatać prawą stronę w ofensywie czasem jednym, a czasem nawet dwoma praworęcznymi zawodnikami. Na pewno będą zmuszeni do wolniejszego grania, a wtedy Kielce nie będą mieć problemów z ustawieniem się w obronie zaś w ataku będą podkręcać tempo i wydaje mi się, że nawet jak historycznie rywal im nie leży to i tak już w pierwszym spotkaniu wygrają minimum trzema bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Montpellier vs Vive2 (-3.5)2.16Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Montpellier vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 12.05.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj