Mosonmagyarovar vs Gyori typ i analiza spotkania 10.11.2021r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już dla samego napisania nazwy klubu gospodyń warto było podjąć się analizy tego spotkania, ale mecz pomiędzy Mosonmagyarovar i Gyori zapowiada się naprawdę ciekawie również ze względów kursowych, a ja postaram się przybliżyć zarówno mój typ jak i samą ligę węgierską.

Mosonmagyarovar vs Gyori typ i analiza spotkania 10.11.2021r. - środa.
Mosonmagyarovar vs Gyori typ i analiza spotkania 10.11.2021r. – środa.

Typ i analiza spotkania Mosonmagyarovar vs Gyori.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 12.00 – 23.00 – 1.05 (Fortuna),
  • 11.50 – 22.00 – 1.04 (STS),
  • 9.90 – 16.00 – 1.05 (LvBet).

Mosonmagyarovar w zeszłym sezonie odniosło największy sukces w historii klubu zdobywając brązowy medal ligi węgierskiej i jest to o tyle ciekawe, że zaledwie trzy lata temu awansowały do najwyższej klasy rozgrywkowej, a klub funkcjonuje od 2014 roku. Trzeba przyznać, że klub jest naprawdę mądrze zarządzany i kto wie jak daleko będą mogli zajść.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Mosonmagyarovar przed obecnym sezonem dość mocno przebudowało kadrę i na pewno najgłośniejszym nazwiskiem był transfer Gabrielli Toth, a więc etatowej reprezentantki Węgier, ale dla mnie najważniejszym jest ściągnięcie Brigitty Cseko właśnie z Gyori Audi ETO. Z ciekawszych zawodniczek przyszła również Anna Kojić z Kastamonu i Noemi Pasztor z Ferencvaros.

Wiadomo, że to wciąż trochę mało do tego by podjąć walkę przeciw jednemu z najlepszych jak nie najlepszemu klubowi w żeńskim szczypiorniaku wypakowanym gwiazdami pokroju Oftedal, Nze Minko, Eun-Hee, Leynaud, Glauser, Dale, Blohm czy Hansen, ale ja w tym spotkaniu nie będę typował wyniku 1×2, a ilość bramek. W ostatnich spotkaniach te liczby nie imponowały, ale gospodynie w tym sezonie bardzo mocno podkręciły tempo swojej gry i ze średniej nieco ponad 55 bramek na mecz w zeszłym sezonie w tym notują aż 63.6 i szczególnie ostatnio grają szaloną piłkę ręczną. Gyori lubi chodzić na takie wymiany zresztą mając w swoim szeregach takie zawodniczki jak Oftedal to im szybsza gra tym lepsza i według mnie zobaczymy tutaj przynajmniej 63 bramek z prognozą 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Mosonmagyarovar – GyoriOver 62.52.39Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Mosonmagyarovar vs Gyori typ i analiza spotkania 10.11.2021r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj