Most (K) vs CSM Bukareszt (K) typ i analiza 07.01.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W sobotę odbędzie się jeszcze jedno niezwykle ciekawe kursowo spotkanie i jest to mecz moich 'ulubienic’ z Czech, a dokładniej z miasta o nazwie Most, gdzie miejscowy klub podejmie zespól wicemistrzyń Rumunii z Bukaresztu, a każdy inny wynik niż wygrana przyjezdnych będzie nie tyle co niespodzianką, a sensacją.

Most (K) vs CSM Bukareszt (K) typ i analiza 07.01.2023r. - sobota.
Most (K) vs CSM Bukareszt (K) typ i analiza 07.01.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Most vs CSM.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 18.00 – 40.00 – 1.01 (Fortuna),
  • 16.00 – 27.00 – 1.01 (STS),
  • 16.00 – 35.00 – 1.01 (Betclic).

Choć do końca fazy grupowej zostało jeszcze pięć kolejek to Czeszki już praktycznie stracily szanse na awans dalej, choć te 'matematyczne’ wciąż istnieją, to drużyna, która w dziewięciu kolejkach zdobywa o 155 bramek mniej niż traci ciężko mówić o jakiejś równorzędnej walce z rywalkami w grupie A.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Mało tego do naszych południowych sąsiadek przyjeżdża jutro na chwilę obecną lider grupy A i drużyna, która pewnie zmierza do bezpośredniego awansu do ćwierćfinału rozgrywek i w ostatnim spotkaniu pokonały nawet obrończynie tytułu Kristiansand i w meczu tym wielkie zawody zagrała rumuńska gwiazda Neagu.

Właśnie to dookoła niej zbudowany jest skład CSM Bukaresztu, który w tym sezonie ma dwa zadania. Po pierwsze odzyskać tytuł krajowy, a po drugie awansować do Final Four Ligi Mistrzyń i oczywiście choć grają w tych samych rozgrywkach co Most to jednak zespołem są z kompletnie innej ligi niż dzisiejsze gospodynie, które w domu przegrywają z rekordową średnią -19.25 bramek na mecz. Według mnie choć do utrzymania średniej będzie raczej ciężko, ale jednak powinny zagrać przynajmniej w pierwszej polowie i ustawić sobie mecz wygrywając ją minimum dziesięcioma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Most vs Bukareszt2 (-9.5 pierwsza połowa)1.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Most (K) vs CSM Bukareszt (K) typ i analiza 07.01.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj