Motor Zaporoże vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 29.09.2021 – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W trzeciej kolejce Ligi Mistrzów rozpędzający się mistrzowie Polski zagrają na Ukrainie i powalczą o przełamanie wyjazdowej indolencji meczowej w tych elitarnych rozgrywkach. Chciałoby się zadać pytanie jak nie teraz to kiedy?

Motor Zaporoże vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 29.09.2021 - środa.
Motor Zaporoże vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 29.09.2021 – środa.

Typ i analiza spotkania Motoru Zaporoże i Vive Łomży Kielce.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 4.80 – 9.75 – 1.33 (Fortuna),
  • 4.40 – 11.50 – 1.32 (STS),
  • 4.55 – 9.75 – 1.31 (Pzbuk).

Bukmacherzy dość mocno faworyzują zespół z Kielc, ale w Bukareszcie też byli zdecydowanymi faworytami. Jednak przez te dwa tygodnie sporo zadziało się na plus w drużynie mistrza Polski i tym razem te kursy są wystawione w sposób odpowiedni.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Oczywiście chodzi mi o powrót do składu kontuzjowanych Alexa Dujszebajewa i Haukura Thrastarsona, ale również w kadrze zobaczymy Mateusza Korneckiego, którego zabrakło w Bukareszcie. Jaka to siła rażenia? Dobitnie przekonało się o tym Veszprem, gdzie Alex rzucił 7 bramek, a Mateusz dorzucił 11 udanych interwencji.

Motor Zaporoże przez kilka sezonów systematycznie się wzmacniał, ale od pewnego czasu pikuje w dół i z Ukrainy odeszli Polacy – Mateusz Kus i Paweł Paczkowski, a właściwie z takich uznanych europejskich zawodników to zostali tylko Barys Pukhouski i Aidenas Malasniskas, ale obydwoje są przy końcu swoich karier. Ciekawą postacią jest również mierzący 203 cm Viachaslau Bokhan i jeszcze ma szanse na karierę na scenie europejskiej, bo ma zaledwie 25 lat, a jak na kołowego to optymalny wiek.

Gospodarze tego spotkania mogą sprawiać niespodzianki w pojedynczych spotkaniach, ale raczej z Porto czy Bukaresztem wszystkie inne kluby powinny przyjeżdżać tu jak po swoje. Kielce z Alexem w składzie to kompletnie odmieniona drużyna i jeśli zagrają w obronie tak jak z Veszprem to skończy się podobnie jak 1.5 roku temu, a więc wygraną Vive w okolicach 33:26. Ja na handicap -5.5 daję 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Motor Zaporoże Vive Łomża Kielce2 (-5.5)2.75STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Motor Zaporoże vs Vive Łomża Kielce typ i analiza 29.09.2021 – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj